Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burzenin - wystawy i PUK
SP9MRN Offline
MAc
****

Liczba postów: 732
Dołączył: 29-08-2009
Post: #1
Burzenin - wystawy i PUK
Przypominam wszystkim konstruktorom - zarówno tym zaawansowanym jak i początkującym, że:
1. Jak co roku odbywa się konkurs PUK do udziału w którym zapraszamy wszystkich konstruktorów. Przypominam, że PUK to skrót od "Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie" - a to oznacza niezwykle szerokie możliwości. Przypominam również o kategorii D - czyli urządzeniach wykonanych wg dostępnych opisów.
Uwaga - na wasze życzenie w tym roku będzie nagroda publiczności oraz Grand Prix ;-) czyli Nagroda Prezesa Polskiego Związku Krótkofalowców.

2. W Burzeninie będzie miejsce na wystawy POZAKONKURSOWE. Jeżeli chcecie pokazać swoje konstrukcje, to bardzo serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie, że to ważny i skuteczny sposób na ośmielenie kolejnych krótkofalowców do zainteresowania się Home-made

3. W tym roku wystawa SP5WW i urządzeń pochodnych. (organizowana przez Old Timers Club). Stan urządzeń nie jest istotny - mogą być z piwnic i strychów. Wszystkich zaciekawią zarówno urządzenia "z epoki" wykonane na ówczesnych podzespołach jak i nowsze wykonania "płytki SP5WW". Zabierzcie ze sobą zarówno całe radia jak i moduły a nawet niepolutowane PCB. To naprawdę ważne radio w SP.

MAc
mrn

PZK OT-50 Gliwice
pzk.gliwice.pl zapraszamy wszystkich chętnych z całej Polski
20-07-2017 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości