Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Synteza na układzie Si-570
SQ4AVS Offline
Rafał
*****

Liczba postów: 1,369
Dołączył: 29-01-2010
Post: #7
RE: Synteza na układzie Si-570
AD9951 w Farnellu 23 euro + vat + przesyłka

si570

http://www.sdr-kits.net/USB/USB_Description.html

Nie należy porównywać najbardziej wyszukanej wersji si570 scalaka z ad9951 a porównywalne, si570 cmos = ad9951 nieprzetaktowywany. W przypadku si570 podawana jest częstotliwość wyjściowa a nie częstotliwość zegara.

cena z vat z przesyłką

w wersji cmos 15 funtów 160MHz zwykle do 210MHz,
w wersji pecl 16,5 funtów do 280MHz
w wersji pecl 39 funtów 810MHz zwykle do 945MHz

Henryku co do formy projektu niech się do mnie ktoś zgłosi (mail znany) i powie, że zaprojektuje pcb, zrobi płytkę prototypową, przerysuje odręczne schematy w sensownym czasie to zrobię jako projekt otwarty, jeśli nie to zrobię inaczej, jak wiesz. Ja soft skończę to jest zdecydowania najbardziej pracochłonna część projektu. Ceny wszystkich Atmeli poszły w górę a to co jest jeszcze w niskiej cenie to stare zapasy. Myślę jednak że Atmega8 spokojnie starczy, pinów ma dość a pasma przecież można je dekodować z bcd, klawiatura też jest zwykle matrycowa a po tym ile miejsca mi zajmuje to wątpie bym się nie wyrobił w 8k kodu. Ponadto mogę mieć dostęp do dużej ilości atmeg8 w smd. Mam jednak pytanie do Ciebie z ciekawości dlaczego tak zależy Ci na otwartości projektu to są w większości wypadków same problemy, zamawianie pcb (w firmie może kupić każdy i nie musi się zbierać grupa osób, nie ma problemu z 1 sztuką pcb), autora nie obchodzi wysyłka, duża firma daje pcb w sensownej cenie, honorarium autorskie zwraca np. koszt bascoma bez ograniczeń w rozmiarze kodu a to jest coś na poziomie 500zł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2010 13:07 przez SQ4AVS.)
18-06-2010 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Synteza na układzie Si-570 - SQ4AVS - 18-06-2010 12:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości