Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Synteza na układzie Si-570
SQ4AVS Offline
Rafał
*****

Liczba postów: 1,369
Dołączył: 29-01-2010
Post: #2
RE: Synteza na układzie Si-570
Aj po co te uszczypliwości Blush. Z layotem chodziło mi o to, że sam sobie dam radę z pcb piligrima i nie potrzebuję w niej pomocy o czym wyraźnie pisałem. Druga sprawa ja zobowiązałem się zmodyfikować się pcb piligrima i za poprawki ja odpowiadam. Słowo banalny w tym wypadku jest pochwałą, to sztuka jest napisać program by od pierwszego razu przy nim zaprojektować pcb. Co do Kicada ja tego programu bardzo nie lubię mimo, że zrobiłem na nim parę pcb. Jeśli ktoś inny jednak będzie robił to może być w czymkolwiek. Używam płatnej wersji Targeta3001 zreszto tak samo jak sprinta (do roboty na szybko preferuję go). Target 3001 ma powiązanie ze schematem co jest ważne w przypadku większych płytek no i nie ma dla mnie pewnych wad które ma Kicad. Każdy robi w tym co lubi. Cieszę się, że Kolega tak dobrze włada asemblerem i C++ można coś podesłać? Ja zostanę przy Bascomie. A teraz jeśli mówimy poważnie określmy co ma mieć synteza w pierwszym etapie. Atmega8 spokojnie starczy. Z innej beczki czy ktoś wie co się dzieje z Atmelem, proszę spojrzeć na ceny i dostępność procesorów tej firmy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2010 12:54 przez SQ4AVS.)
17-06-2010 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Synteza na układzie Si-570 - SQ4AVS - 17-06-2010 11:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości