Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Synteza na układzie Si-570
SP6FRE Offline
Leszek
****

Liczba postów: 725
Dołączył: 20-09-2009
Post: #87
RE: Synteza na układzie Si-570
Cieszę, się, że udało się w końcu uruchomić układ :-)
Niestety, nie używam programatora o jakim pisze Bogdan ale faktycznie, u niego pozycja aktywna w menu fuse bitów oznacza inaczej jej zaznaczenie (checked) z jednoczesnym przypisaniem wartości bitu na 0. Tkwi tu pewna sprzeczność logiczna na jakiej potknął się Bogdan.
Z powodu małej ilości miejsca na kod w procesorze musiałem w oszczędny sposób zapewnić inicjujące ustawienie wartości parametrów, które muszą być ustawione przy pierwszym starcie układu po programowaniu. Trzeba to wykonać raz dla każdego układu a procedura polega na włączeniu generatora z przyciśniętym prawym klawiszem, w czasie której program nadpisuje w odpowiednich komórkach wartości przybliżone, które należy następnie ustawić precyzyjnie w setup-ie generatora.
Ponieważ adres 10 po raz kolejny zdarzył się w chipie SI to postaram się wkrótce opublikować na mojej stronie na stałe tą wersję oprogramowania oraz wersje z pozostałymi adresami dla jakich modyfikowałem kod.
L.J.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011 10:48 przez SP6FRE.)
07-12-2011 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Synteza na układzie Si-570 - SP6FRE - 07-12-2011 10:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości