Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dowolne podłaczenie plusa i minusa do każdego urządzenia
SQ6ILB Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: 19-01-2019
Post: #33
RE: dowolne podłaczenie plusa i minusa do każdego urządzenia
(17-06-2020 10:29)SQ5KVS napisał(a):  Przesadzacie z tym Hejtem. Hejt to generowanie negatywnych i obraźliwych komentarzy nie mających żadnego związku z treścią. Tu nie ma hejtu* Jest mniej lub bardziej zwrócenie uwagi że to nie jest specjalnie odkrywcze. Nie jesteśmy dziećmi w początkowych klasach podstawówki (choć, w sumie, czemu nie, to może jakiś szowinizm z mojej strony, muszę się nad tym zastanowić). W każdym razie, jeśli ktoś zrobił źle to chyba dobrze że mu ktoś powie że źle i dlaczego a nie głaszcze po głowie jaki jest wyjątkowy. Na innym forum ktoś mi wytknął że nie mam racji. Może. Ale tego nie poparł niczym, więc traktuję to jako jego osobistą opinie na mój temat, a nie na temat tematu Big Grin
*Zdarzają się na tym forum wypowiedzi głupawe ale rzadko obraźliwe, wszyscy jesteśmy ludźmi.
Z różnicą taką, że wyśmiewanie innych przypisuje się "pewnej grupie" radiowców, co jest gówno prawdą, jako tą trzecią, niestety największą. Zapewne wszystkie pasma amatorskie opanowała ta właśnie "grupa" i to ona tam robi syf, a te wszystkie znaki to są wymyślone. NA "pki" przecież też.

-----------------------------------------------------------------------------------
@ SQ6IYY
(16-06-2020 23:48)SQ6IYY napisał(a):  Rozrysować?

Tak narysować: Mostek Graetza na lampa lub lampie proszę Angel
Jest dział ABC Radioamatora chętnie coś nowego się nauczę

Nie chce mi się, bo już widzę ktoś narysował. Proszę poczytać. Jeżeli są jakieś pytania, to proszę je kierować tam, do tamtych dyskutantów.

http://www.forum-trioda.pl/viewtopic.php?t=21480
17-06-2020 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: dowolne podłaczenie plusa i minusa do każdego urządzenia - SQ6ILB - 17-06-2020 10:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości