Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziom merytoryczny Świat Radio
SP2IPT Offline
Jakub
***

Liczba postów: 233
Dołączył: 01-03-2012
Post: #33
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio
Zdecydowanie produkty mieszania wyszly poza pasmo i to znacznie... Nie wiem czy jakikolwiek BPF sobie z tym poradzi Wink

Tak czy siak: podstawowy problem ktory trzeba zrozumiec to fakt, ze spolecznie to mozna sobie dzialac majac INNE zrodlo utrzymania.

Pomagam znajomym krotkofalowcom jesli tylko moge nieodplatnie, zazwyczaj dokladajac do zabawy (sprzet pomiarowy wszak kosztuje Wink). Zrodlo utrzymania mam jednak gdzie indziej (zyje ze sprzedazy specjalistycznej wiedzy inzynierskiej, nie robie problemow z tlumaczeniem dlaczego cos ma byc tak czy inaczej, ale to wszystko jest za pieniadze). Gdybym mial zmienic profil dzialalnosci i utrzymywac sie tylko z krotkofalarstwa pewnie miesiaca bym nie pociagnal :/

Zwroccie uwage, ze nawet tacy ludzie jak DB6NT czy DL2AM nie utrzymuja sie bezposrednio z konstrukcji amatorskich - dla Nich sa to odpryski z produkcji profesjonalnej.

Reasumujac: patrzcie szerzej Koledzy, bo mowienie "mam w d*, pracuje spolecznie" jest wbrew pozorom krotkowzroczne.

No i jeszcze dodajac: jesli rozbudowales artykul to moze warto zeby byl w calosci poprawny merytorycznie. Jesli zakresy czestotliwosci koncza sie na 10 m to znaczy, ze nie jestem krotkofalowcem w ogole Tongue
Ot poziom merytoryczny Wikipedii Smile
Aha - nie, nie mam czasu poprawic - probuje chwile odpoczac po kilkutygodniowym maratonie w pracy...

pz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2015 11:35 przez SP2IPT.)
05-02-2015 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio - SP2IPT - 05-02-2015 11:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości