Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziom merytoryczny Świat Radio
SP9FKP Offline
Piotr
*****

Liczba postów: 1,253
Dołączył: 28-06-2009
Post: #26
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio
(04-02-2015 9:16)SQ8NZD napisał(a):  Co do praw autorkich..... To mam lewicowy stosunek wobec nich. Trzeba się dzielić. Ja jak coś mam na HDD to się tym dzielę, choćby przez GG dysk czy Google Drive.

Cóż, łatwo jest dzielić się tym co cudze, zobaczymy czy będziesz taki lewicowy jak kiedyś Twoi kumple "podzielą" się tym co Twoje...

Wracając do meritum: może rzeczywiście wydawanie Biuletynu Krótkofalowca długo jeszcze nie będzie możliwe ze względów finansowych ale z drugiej strony AVT jest jak najbardziej komercyjną firmą i trudno mi uwierzyć, że dokłada do ŚR. Jeśli da się zarobić na reklamach, sponsorowanych artykułach itp materiałach to dlaczego tego nie zrobić w Biuletynie?
Przez rok prenumerowałem ŚR, po części z ciekawości, po części za sprawą kilku ciekawych artykułów, zamieszczonych we wcześniejszych numerach. Nie mogę napisać, że nic ciekawego dla siebie nie znalazłem ale to za mało by kontynuować prenumeratę. I zgadzam się z tezą, że o merytorycznej zawartości pisma w dużej mierze moglibyśmy decydować sami, gdyby nam się chciało. Ale prawdą jest też, że gdyby prenumerata ŚR byłaby częścią składki PZK, łatwiej byłoby wysupłać te kilka zł więcej z pożytkiem dla wszystkich. Może tą drogą?
04-02-2015 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio - SP9FKP - 04-02-2015 14:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości