Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziom merytoryczny Świat Radio
KLIMA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: 15-09-2010
Post: #16
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio
(03-02-2015 11:05)SQ8NZD napisał(a):  Na 7 MHz podczas QSO z jednym kolegą wynikło, że składki do PZK są zaporowe.
90zł za rok to dla mnie sporo. Gdyby wynosiły 10zł (bez supportu biura QSL) to sądzę, że węcej by się zapisało do tej organizacji i wystarczyło by jeszcze na pismo techniczne dla hamsów. Takie jest moje zdanie.

Przykro mi, ale czeka Cię twarde zderzenie z rzeczywistością. Jeśli 90 zł rocznie (dla zobrazowania: 20 Euro, 7,5 zł miesięcznie) to dla Ciebie (i kolegi z 7 MHz) dużo, to o czym my w ogóle mówimy? Jeśli polscy krótkofalowcy są biedni jak myszy kościelne, to jaki jest sens robienia dla nich gazety? Ich nie stać na kupienie gazety! I piszę tu zupełnie poważnie, nie z przekąsem czy w celu sprowokowania Cię. Żyjemy w kraju, w którym powoli nic się nie opłaca. Nie chcę smucić, ale podejrzewam, że jest to celowe działanie. Spójrzcie jakie wzorce promuje telewizja: Polak musi umieć tańczyć, śpiewać i gotować. Liczyć czy znać historii nie musi umieć, a już broń Boże nie powinien się znać na technice w zakresie większym niż to konieczne do OBSŁUGI urządzeń powszechnego użytku typu telewizor, pralka czy mikrofalówka.
03-02-2015 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Poziom merytoryczny Świat Radio - KLIMA - 03-02-2015 11:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości