Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tranzystorowy 1 kW PA - KIT?
SP5LQV Offline
Andrzej
**

Liczba postów: 78
Dołączył: 21-03-2010
Post: #13
RE: Tranzystorowy 1 kW PA - KIT?
Cześć i witam . Ponieważ od pewnego czasu "podniecam sie " wzmacniaczykami" tranzystorowymi -takimi --rozumicie! troche wieej jak 15 wacików ( z apeki )
Panowie to nas czeka !!! lampki sa fajne ( mozna suszyc skarpetki !) ale - pomimo że firmy produkuja - to sa na ukończeniu --- ot technika! .
Ceny które nas wsępnie wal za "kity " ale , prosze pomysleć jakie elementy sa potrzebne do zbudowania "maciacza" na GU 43 !!-- co? znajdziemy w śmietniku ????--- Lepiej kupić "gotowca " ( kit ) zmontować jak "żle cwiczona małpa "" i cieszyc sie 1,2 Kw w" antence "
Ja tylko wiem ,że w polsce śa kol. którzy bawia sie wzmacniaczami tranzystorowymi . Wielu z nas 'podnieca sie wzmacniaczami RM ( ale badziewie !)
Zdumiewa mnie tylko jedno ,że jest koles który wlozyl wysilek i pracuje na swoim "wzmacniaczyku " ma bardzo duże doswiadczenie -- ale , zademonstrowal tylko obudowe !!! Czyli totalny Biznes -- tylko komu ? krótkofalowcom amatorom .
Co do tego DW no to chyba bez filtrów wjściowych( LPF) kolesie z pasma mogą mieć total pretensje !!!! ale jesli mnie stać na taki "wzmacniaczyk " to czemóż oszczędzac na filtrach ???
Gdybym miał kase i nie miał tylu eleemetów co mam ( na GU 43 ) to bym od razu inwestował w "kity "podane przez kolegów .

tym fajnym akcentem Andrzej
29-03-2013 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tranzystorowy 1 kW PA - KIT? - SP5LQV - 29-03-2013 17:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości