HomeMade
HUSAREK DSP - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Urządzenia nadawczo odbiorcze KF (/forum-62.html)
+--- Dział: Transceivery HomeMade (/forum-64.html)
+--- Wątek: HUSAREK DSP (/thread-2745.html)



RE: HUSAREK DSP - RV9OZ - 05-10-2021 5:34

A co z oprogramowaniem „E”? Znowu Kornilyuk musi wysłać moduł z Syberii?


RE: HUSAREK DSP - SP5BMP - 05-10-2021 18:38

Mam informację, że Tomasz kończy pracę z nowym oprogramowaniem Husarka DSP. Będzie bootloader i nowsze wersje programu będą publikowane. Dotychczas program działał poprawnie. W ostatnim wydaniu Discovery prawdopodobnie zostały wprowadzone zmiany i stąd ten kłopot. Władku RV9OZ, Nowosybirsk nie leży na końcu Świata i dasz radę przesłać modem.


RE: HUSAREK DSP - RV9OZ - 06-10-2021 3:55

Wysłanie obu kierunków zajmuje bardzo dużo czasu. Jeśli „E” nie jest poprawne, czy musisz ponownie zapłacić za nowy poprawiony?


RE: HUSAREK DSP - SP5BMP - 06-10-2021 8:57

Nic nie musisz. Jest to bezpłatne.


RE: HUSAREK DSP - RV9OZ - 07-10-2021 7:38

Prosimy o poinformowanie nas o wydaniu nowej wersji oprogramowania.


RE: HUSAREK DSP - HA3HZ - 01-11-2021 12:53

Wygląda na to, że e-maile nie dotarły do ​​adresata. Jest dużo ciszy.


RE: HUSAREK DSP - RV9OZ - 01-11-2021 16:18

Mam nadzieję, że SP5BMP - doskonała wyszukiwarka dokumentacji technicznej dla TRX nie pozwoli umrzeć Oprogramowaniu.
Nie rozumiem autora oprogramowania, który twierdzi, że TRX nie jest popularny!


RE: HUSAREK DSP - SP5BMP - 02-11-2021 10:52

Kolego Vladimirze RV9OZ. Pisz proszę tak aby koledzy czytający Forum byli zorientowani co chciałeś napisać. Tomasz autor oprogramowania powiedział, że Husarek DSP nie jest popularny ale w Rosji i ma rację. Jak dotychczas tylko Ty jesteś nim zainteresowany i chwała Ci za to.
Pozdrawiam serdecznie, Janusz.


RE: HUSAREK DSP - RV9OZ - 04-11-2021 5:53

Zgadzam się, że ten TRX nie jest popularny w Rosji. Mogę ci powiedzieć dlaczego. Pojawiło się wiele pytań dotyczących mojego zadowolenia z urządzenia. Poinformowałem, że jestem bardzo zadowolony z pracy SP5BMP!
Odnosiło się to do wersji „A”. W wersji "E" wszystko nie zostało jeszcze ustalone.
Rosyjscy radioamatorzy często kupują oprogramowanie, ale żaden z autorów przez długi czas nie oferował autorom wysłania drogiego projektu. Wszyscy autorzy otwierają oprogramowanie i sprzedają klucz.
Wszystko to sprawia, że ​​TRX jest niepopularny.
Przeczytałem tłumaczenie i widzę, że nie jest do końca poprawne.
Napiszę więcej po rosyjsku. W końcu nie wszyscy Polacy zapomnieli już rosyjskiego.
Я хотел сказать, что послать дорогую конструкцию далеко и на долго никто не решиться, тем более, что я сообщил друзьям о том, что с новой прошивкой проблемы.
Если бы ПО было открыто, а покупать надо только ключ для его установки - это было бы привычно для людей.
Просто все и давно практикуется.


RE: HUSAREK DSP - HA3HZ - 07-11-2021 11:45

usunięty