HomeMade

Pełna wersja: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
OGROMNA PROŚBA !!!
Bardzo proszę do Burzenina zabrać jak najwięcej wszystkiego nad czym teraz i kiedyś pracowaliście w swoich warsztatach. Bez względu co się będzie działo chciałbym po śniadaniu w sobotę przed budynkiem stołówki widzieć WAS WSZYSTKICH z rączkami pełnymi płytek i kabelków. Miejsce sobie zorganizujemy. Dla noclegujących mam propozycję spotkań ciągłych i nieustających w okolicy radiostacji i anteny 3Z0TECH będzie można poeksperymentować HM.
Dla mnie tegoroczny zjazd zakończył się w sobotę 7 września. Jak zwykle udany, dziękuję organizatorom za poniesiony trud i już czekam na przyszłoroczną imprezę!
Dziękuję kolegom za super spotkanie. Zwłaszcza za piątkowy wieczór przy antenie z prezentacją Hydry i modułowego Poliakowa. Prawda, że ocean telegraficznych dzwięków z homodyny ma swoją magię :-)
Ja również się Cieszę, że mój pierwszy wyjazd do Burzenina doszedł do skutku i dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było poznać się osobiście. To jednak bezcenne doświadczenie kiedy człowiek może wreszcie osobiście uścisnąć rękę kolegom, z którymi przez radio rozmawia już od ładnych kilkunastu lat.
Stron: 1 2
Przekierowanie