HomeMade

Pełna wersja: Upconverter do dongla RTL-SDR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam

Czy do tego upconvertera można zastosować materiał FT50-43 ?
A co z Lidią kolego ?? Korzystałeś z pomocy Forum to uważam , że należy się nam posłuchać tego odbiornika ?
Będzie nagranie, ale na razie proszę o radę w tym temacie.
(16-02-2016 8:58)SP5BMP napisał(a): [ -> ]http://toroids.info/FT50-43.php

Zadałem zapytanie na elektrodzie.pl , lecz nie mam odpowiedzi. Sugerują, aby użyć rdzeni z symetryzatora antenowego TV lub numerek 43...... Mam wszystkie części oprócz tego "koralika". Jak to widzisz Januszu ? Ten katalog nie rozwiązuje mi sprawy.
Kolego Adrianie. Przeczytaj uważnie notę katalogową i znajdziesz odpowiedź na zadane pytanie w poście #1.
(16-02-2016 9:21)SP5BMP napisał(a): [ -> ]Kolego Adrianie. Przeczytaj uważnie notę katalogową i znajdziesz odpowiedź na zadane pytanie w poście #1.

Odnoszę wrażenie, że chyba tak ale nie jestem pewien. Odpowiedz mi........Yes or Not ?
Skoro posiadasz "jakieś" rdzenie, to je po prostu zainstaluj. Zmnieniaj jeden po drugim. Prześledzisz sobie efekty. I to jest właśnie sens naszego majsterkowania. Wszak radio to jeden, nieustanny eksperyment.
OK. Dziadku Romku Wink poeksperymentuję....
Odnośnie post:#5 z symetryzatora antenowego TV nie nadaje się na pasmo 7MHz.
Za to rdzeń z symetryzatora radiowego nadaje się jak najbardziej.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie