15-09-2011, 20:28
Witam wszystkich,
widzę, że się "trochę" spóźniłem -temat trochę przycichł nim zdążyłem zbudować swoja wersję.
Jakiś czas temu, śledząc temat chciałem dołączyć do grona budowniczych kana-box'a
-PCB sobie wytrawiłem, większość elementów prawie zgromadziłem i nawet rozpocząłem montaż optymistycznie zakładając, że zdążę to wykonać przed życiową zmianą -przeprowadzką, aby na nowym miejscu już mieć łatwiejsze zadanie. Niestety mocno się pomyliłem i temat musiałem odłożyć.
Powoli wychodzę już z obszaru betonów na krzemowy więc pewnie wrócę do montażu -jak rozumiem, po przeczytaniu całego wątku nie powinienem mieć dużych problemów z uruchomieniem bo temat doszedł już do swojego maximum.
Dobra już nie przynudzam
jeszcze tylko małe foto mojego egzemplarza.
Pozdrawiam wszystkich,
Adam
widzę, że się "trochę" spóźniłem -temat trochę przycichł nim zdążyłem zbudować swoja wersję.
Jakiś czas temu, śledząc temat chciałem dołączyć do grona budowniczych kana-box'a
-PCB sobie wytrawiłem, większość elementów prawie zgromadziłem i nawet rozpocząłem montaż optymistycznie zakładając, że zdążę to wykonać przed życiową zmianą -przeprowadzką, aby na nowym miejscu już mieć łatwiejsze zadanie. Niestety mocno się pomyliłem i temat musiałem odłożyć.Powoli wychodzę już z obszaru betonów na krzemowy więc pewnie wrócę do montażu -jak rozumiem, po przeczytaniu całego wątku nie powinienem mieć dużych problemów z uruchomieniem bo temat doszedł już do swojego maximum.
Dobra już nie przynudzam
jeszcze tylko małe foto mojego egzemplarza.Pozdrawiam wszystkich,
Adam

