1 godzinę temu
To prawda, istnieją teraz ciekawe rozwinięcia projektu. Nie zastanawiałem się jeszcze nad sprzętową częścią przystawki,
wstępnie chodził mi po głowie RPi z zestawem GPIO pracujący jako host i łączony po prostu kablem USB z Jokerem.
Zbyszek SP9JRL testując port szeregowy znalazł błąd przy zapisie częstotliwości do VFO-A i VFO-B, jest to już naprawione.
Numer wersji Joker 2.2 nie został zmieniony, ale poprawiony plik ma dzisiejszą datę utworzenia, warto to sobie zaktualizować.
Uzupełnione są również dokumenty w różnych formatach z komendami, gdzie oprócz opisu funkcji, jest także sposób jej użycia.
wstępnie chodził mi po głowie RPi z zestawem GPIO pracujący jako host i łączony po prostu kablem USB z Jokerem.
Zbyszek SP9JRL testując port szeregowy znalazł błąd przy zapisie częstotliwości do VFO-A i VFO-B, jest to już naprawione.
Numer wersji Joker 2.2 nie został zmieniony, ale poprawiony plik ma dzisiejszą datę utworzenia, warto to sobie zaktualizować.
Uzupełnione są również dokumenty w różnych formatach z komendami, gdzie oprócz opisu funkcji, jest także sposób jej użycia.

