26-06-2026, 22:09
Świetny pomysł z tym opisem dostępu do ustawień Jokera przez interfejs szeregowy. Od razu oczyma wyobraźni ujrzałem swojego hipotetycznego przenośnego Jokera wsadzonego w bazową stację dokującą z milionem gałek i przycisków
(kto próbował sprawnie obsługiwać FT991 i widział działanie CatKnobz, ten wie o co chodzi). Niestety albo trzeba wpiąć się takim sterownikiem w USB, albo kombinować z lutowaniem drutów do chipa ESP32, bo o ile dobrze widzę GPIO33-37 są w T-Display S3 niewykorzystane i pewnie można je skonfigurować jako UART.
(kto próbował sprawnie obsługiwać FT991 i widział działanie CatKnobz, ten wie o co chodzi). Niestety albo trzeba wpiąć się takim sterownikiem w USB, albo kombinować z lutowaniem drutów do chipa ESP32, bo o ile dobrze widzę GPIO33-37 są w T-Display S3 niewykorzystane i pewnie można je skonfigurować jako UART.
Łukasz, Warszawa - FT991, TRX Brass (w budowie), Joker SDR (w głowie) i trochę chińszczyzny dla smaku.

