15-07-2024, 22:02
Dokładnie tak jak Marek SQ7BCN napisał ja tak zrobiłem z FPGA wybierając plik jic
|
Trx Wolf
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Trx Wolf - przez SP2QVX - 08-01-2026, 23:07
RE: Trx Wolf - przez SP2QVX - 13-01-2026, 21:07
RE: Trx Wolf - przez SP9HVW - 05-05-2026, 16:08
|