(26-12-2010, 19:17)Atlantis napisał(a): Może ktoś z was dysponuje projektami jakichś urządzeń na pasma amatorskie, przeznaczonych do pracy z modulacją AM? Chodzi mi raczej o konkretne projekty, im bardziej kompletne (PCB/schemat montażowy, opis uruchomienia) tym lepiej.
Ogromne ilości sprzętu AM były publikowane w latach 80 i 90 w radzieckim Radio. A dokładniej w dziale "radio naczinajuszczim" - tym co zaczynał się po 4 stronie kolorowej wkładki :-)
O ile pamiętam, to ich licencja "novice" z ówczesnych czasów pozwalała na pracę AM w tym zakresie (niewykluczone, że wyłącznie AM, bez CW) - stąd sporo opisów takiego sprzętu - o różnym stopniu komplikacji.
Była tego cała masa - nie wiem, czy mi zostały jeszcze jakieś numery, bo raczej schematów do AM nie zostawiałem - ale albo znajdę - albo będzie na krasnodarze w archiwum.
73 świąteczne
dodaję skan nadajnika
MAc
tx160.pdf (Rozmiar: 652.58 KB / Pobrań: 1,586)

