Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transceiver wg. M0NKA
- skala na czerwono to przester przetwornika ADC w kodeku - masz za duży sygnał w zakresie 48kHz, nie tylko w miejscu w którym masz filtr ustawiony i odbierasz S9. Podejrzewam że masz wlutowany R39 na płytce RF.

- dotyk został napisany całkowicie od nowa przed świętami i aby teraz działał (dużo lepiej niż kiedyś) to trzeba go skalibrować. W tym celu uruchamiasz radio przytrzymując ekran wciśnięty. Postępujesz zgodnie z poleceniami na ekranie a potem gdy radio się uruchomi to zapisujesz przez wciśnięcie i przytrzymanie przycisku MENU.
Wczoraj dodałem komunikat o braku kalibracji na ekranie startowym, powinieneś go widzieć w wesji 2.7.74.

ps. dziś już były 2 nowe wersje firmware, i w obecnej chwili mamy już 2.7.80! Dzisiaj została m.in. dodana poprawka (usunięcie błędu) rysowania markerów w RTTY.
73 Sławek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Transceiver wg. M0NKA - przez SQ7GVU - 07-04-2014, 19:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości