10-07-2012, 9:43
(09-07-2012, 22:43)SP6-11003 napisał(a): Marcin, a może jakiś tablet działający pod Androidem ? Sam mam tablet z manty MID-02 i śmiga aż miło z aplikacjami w.wKupiłem go za 189 zł dla zabawy i przewyższył moje oczekiwania. Procesor taktowany zegarem 1 GHz jak i WIFI oraz za 50zł moduł 3G i tablet śmiga jak ta "lala"
Wierz mi, gdybyś miał okazję skorzystać z porządnego urządzenia na Androidzie, to nie polecałbyś koledze tanich tabletów. Zważywszy na cenę, to twój ma zapewne rezystywny digitizer (warstwę dotykową) zamiast pojemnościowego.
Na co dzień używam telefonu z Androidem - Desire Z właśnie. Może już trochę przestarzały w porównaniu z nowymi konstrukcjami na czterordzeniowych procesorach i najnowszej wersji systemu, ale wciąż doskonale się sprawdza. Z tabletów miałem okazję przetestować zarówno kilka tych tańszych (ale nie aż tak tanich jak ta Manta - tych za 400-500 zł) jak i porządnych (Galazy Tab 7", HP TouchPad z nieoficjalnym Androidem - tego właśnie używam na co dzień). Mogę powiedzieć jedno - nie ma porównania. Te tanie mają zauważalnie gorszy ekran, mniej czuły digitizer, o wiele gorsze zarządzanie zużyciem energii, a co najgorsze - mniejszą stabilnością systemu. Galaxy Taba odkłada się w stanie uśpienia na dwa tygodnie i po tym czasie jeszcze się nie rozładuje, a uptime wskaże, że nie było żadnego samoczynnego restartu ani zawieszenia. Tani tablet po paru dniach wyładuje baterię, restartując się w tym czasie kilka razy.

