Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędka na zawody - patent balkonowy - HTH SP3SWJ
SP3SWJ Offline
Jarek
****

Liczba postów: 653
Dołączył: 20-03-2010
Post: #61
RE: Wędka na zawody - patent balkonowy - HTH SP3SWJ
(27-05-2013 11:16)SP8WJT napisał(a):  Kolego SP3SWJ ja tylko zauważam że taki opis anteny jest skrajnie nieprofesjonalny, .....

Kolego SP8WysokaJakośćTechniczna ...

Skoro twierdzisz że to jest nieprofesjonalne.. to znaczy że masz podstawy by wiedzieć jak to powinno zostać zrobione PROFESJONALNIE ...

Jeśli jestes profesjonalistą - zrób proszę ten opis PROFESJONALNIE i oświeć nas maluczkich swoją Wysoką Jakością Technicznie Profesjonalną......

niestety opis twojej anteny z drutu na kiju od szczotki chyba nie potwierdza twojej stopki ...

Na prośbę jednego z kolegów o to jak wygląda moja wędka... zamieściłem takie nieprofesjonalne zdjęcie...

http://www.sp2swj.sp-qrp.pl/SP3SWJ/Wedka...dka_8m.jpg

które dla wielu kolegów stanowi wystarczającą informacje jak zrobić tą nie-antenę...

Super jeśli ktos by mieszkał wysoko na narożniku bloku ;-) mógłby wystawić takie dwie wędki udające rozwartego dipola na 130 stopni... przykladowo...

.... Cóż - nikt Ciebie do niczego nie zmusza... jeśli wiesz jak cos zrobić lepiej - pokaż opisz podpowiedz wyjasnij.... ale nie używaj proszę trolowej krytyki...

w kwestii alternatywy dla wędki ... mag-loop ... http://www.sp2swj.sp-qrp.pl/INNE/INDEX.htm mam swoje przemyślenia... i doświadczenia... ale to nie ten temat...

Niestety twój drutowy LOOP pokazuje że chyba nie do końca zrozumiałeś jak ta antena powinna byc wykonana... i co w niej jest ważne...


.... z pewna dozą niecierpliwości i wytęsnienia czekam na twoje profesjonalne porady jak dobrze zrobić antenę ...

IdeaRolleyes



ps ... a antene "wiesza" sie 10 sekund .... dlatego że wcześniej 3 godziny robiłem konstrukcję "szybkiego montażu" śruba M8 na motylka i podpórka + zacisk + kabelek ma motylku do skrzynki... aaaa i wysunąć wędkę... :-) no dodajmy jeszcze 10 sekund :-)

-----------------------
Pozdrawiam Jarek
www.sp3swj.com
27-05-2013 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wędka na zawody - patent balkonowy - HTH SP3SWJ - SP3SWJ - 27-05-2013 17:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości