Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI
SP9LVZ Offline
Piotr
****

Liczba postów: 665
Dołączył: 13-01-2015
Post: #147
RE: Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI
W związku z tym, iż przygotowuję drugą wersję PCB wzmacniacza pośredniej na msfetach, osoby zainteresowane płytką proszę o kontrakt na prv. Przekażę szczegóły jak chcę przeprojektować wzmacniacz na bazie dotychczasowych testów i zweryfikujemy ilość zainteresowanych.
Płytki mam w planie do zamówienia w płytkarni na początku stycznia '24.
-----------
Dziękuję wszystkim osobom, które się skontaktowały w sprawie PCB - nowej wersji układu p.cz. na mosfetach. Jestem mile zaskoczony takim zainteresowaniem - powrotem do klasycznych układów analogowych. Na dziś jest już 20 osób zainteresowanych, w tym są osoby które chcą więcej niż jedną PCB. W związku z tym, iż są chętni na wersję z dwoma filtrami SSB/CW (taką wersję miałem zrobioną jako pierwszą testową), zrobię dwa projekty w wersji jedno i dwu filtrowej. Pokażę je tu na forum, uzgodnię wtedy ilości jakie zamówimy w tych wersjach.
To co jest pewne, co będzie użyte na płytkach: cewki kubki 215, mosfety BF998, fety J310, MC1350, przekaźniki HFD4-5V do montażu przewlekanego. Te elementy są dostępne na alle.. i ali... można już je gromadzić.

http://sp9lvz.sp-radio.eu/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2023 9:52 przez SP9LVZ.)
11-12-2023 9:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI - SP9LVZ - 11-12-2023 9:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: SP9MZU, 4 gości