Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI
SP9LVZ Offline
Piotr
****

Liczba postów: 665
Dołączył: 13-01-2015
Post: #82
RE: Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI
Dziękuję za zachęcanie o kontynuację (Jerzy ale zaskoczenie że się tu odezwałeś), jest jednak jedno ale...
Temat wzmacniacza p.cz. F6CER z mojej strony już się wyczerpał w testach i przedstawionych opisach. Nic więcej w jego temacie nie jestem w stanie dodać, bo zmodyfikowałem układ do swojej wersji, nad którą będę dalej pracował. F6CER to był tytuł obecnego wątku i u mnie się wyczerpał. We wcześniejszych wpisach podałem kierunek mojej modyfikacji i test przebudowanego układu wzmacniacza p.cz.. Teraz kolej na coś więcej czyli koncepcja jakiegoś trx na bazie wzmacniacza p.cz. na mosfetach.
I tu pojawia się to ale:... w Burzeninie rozmawiałem z organizatorem - prowadzącym PUK (chyba wiadomo o kogo chodzi) na temat zgłoszonych w bieżącym roku projektów. Zostałem zmobilizowany by na przyszłoroczny konkurs PUK przygotować TRX w oparciu o p.cz. na mosfetach... skoro w tym roku nie pokazałem swojej wersji wzmacniacza p.cz. w konkursie.
Jeżeli podejmę wyzwanie, to z oczywistych względów, by było ciekawiej za rok, nie będę kontynuować nigdzie publicznie dalszych opisów moich prac nad urządzeniem.

http://sp9lvz.sp-radio.eu/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2023 10:47 przez SP9LVZ.)
12-09-2023 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wzmacniacz pośr. (IF) wg. F6CER, ew. hycas wg. W7ZOI - SP9LVZ - 12-09-2023 10:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: SP9MZU, 3 gości