Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatorska radiostacja - 9 pasm-1,8-28 mHz
SP9LVZ Offline
Piotr
****

Liczba postów: 670
Dołączył: 13-01-2015
Post: #16
RE: Amatorska radiostacja - 9 pasm-1,8-28 mHz
Piszę ostatni raz w sprawie wypowiedzi HF8V.... po pierwsze moje wpisy nie były po to by "doczepiać" się do konstrukcji kolegi SP1CWL,.... wręcz pogratulowałem wkładu pracy w urządzenie - co możesz przeczytać w #14. Ja tylko pytałem czy nie ma nagrań audio, bo mnie bardziej ciekawią niż porównanie parametrów MDS odbiornika... chyba mam prawo do takiej osobistej wypowiedzi. Nie ma to nic wspólnego na "polowanie na błędy u innych" - trochę HF8V (ex SP8WJT) mijasz się to z swoimi ocenami....
Poza tym gdybyś doczytał to kolega Stanisław odpowiada mi: "Nie wiem czy wiesz że nawet dobry odbiornik po względem parametrów , może zniweczyć jeden stopień w odbiorniku a jest nim ARW, ja straciłem parę miesięcy żeby uporać się z tym tematem i do końca jestem nie w pełni zadowolony , ale na razie muszę to zostawić jak jest i powrócę do tego tematu jak trochę odpocznę i może w między czasie ukaże się interesujący artykuł na forach gdzie jego treść będzie przystawała do mojej wiedzy"
Ja podobnie jak Stanisław używam w m.cz. TBA810A w moich konstrukcjach (co zostało w powyższych postach napisane), wiec porównanie audio dla mnie było czymś normalnym....
Tak więc wciskasz się (HF8V) jakimś "socjalizmem" pomiędzy wymianę informacji między mną a Stanisławem, który odpisuje że jeszcze coś jest nie tak - więc nagranie audio by to może zobrazowało.

Po drugie, jak chcesz to nie trudno na tym forum (np temat który ma największą oglądalność na tym forum: http://sp-hm.pl/thread-2243-page-97.html ), na mojej www i na youtube oglądnąć moje konstrukcje i zobaczyć filmy z nagraniami obrazującymi moje konstrukcji i nagrania audio z odbioru na nich,... ja nie teoretyzuję, pokazuję co robię i pomagam innym w konstrukcjach jeśli się o mnie po taką pomoc zwrócą...

Koniec w temacie...

http://sp9lvz.sp-radio.eu/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2022 21:33 przez SP9LVZ.)
13-02-2022 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Amatorska radiostacja - 9 pasm-1,8-28 mHz - SP9LVZ - 13-02-2022 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości