Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lata 70 odbiornik KF 2 x EF80 ...
SP6IFN Offline
Ryszard
****

Liczba postów: 455
Dołączył: 23-03-2010
Post: #15
RE: Lata 70 odbiornik KF 2 x EF80 ...
(18-01-2020 12:37)SP6FRE napisał(a):  Witam!

Pamięć ludzka (także moja) jest zawodna, wczoraj zanim napisałem swój post również przypuszczałem, że obudowa to kolektor TG50 ale zanim post wysłałem sprawdziłem w sieci:........ciach!

Też sprawdziłem w sieci zanim napisałem to co wysłałem. Oparłem to na tym: załączniik, gdzie jest napisane że obudowa jest kolektorem.
Więc co jest?.....mam inną sieć?
Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz w innym miejscu, ale jest ten sam dataschet.
Ale tym razem wyczytałem jaki jest typ obudowy. Tamte na fotce to inna obudowa niż w dataschecie. Nie znalazłem w swoich gratach takiego samego TG50 aby go obmierzyć, więc obejrzałem dokładnie ten generatorek celem sprawdzenia połączeń. Niestety....obudowa jest bazą tego tranzystora, wtedy były inne normy produkcyjne, no i wyszło że masz rację. Nawet na fotce w lewym tranzystorku od spodu jest widoczna jeszcze czerwona kropeczka oznaczająca kolektor. Ostrożny jestem co do opisów książkowych, wolałem sprawdzić w pewnych źródłach, ale dałem się jednak zwieść dataschetowi. Bywa...….więc ZWRACAM HONOR!
…………………….
Rysio!


Załączone pliki
.pdf  TG55_ETC.pdf (Rozmiar: 254.87 KB / Pobrań: 530)
19-01-2020 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lata 70 odbiornik KF 2 x EF80 ... - SP6IFN - 19-01-2020 21:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości