Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
SQ4AVS Offline
Rafał
*****

Liczba postów: 1,367
Dołączył: 29-01-2010
Post: #87
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
Proponuję dyskusje nietechniczne /licencjonowanie oprogramowania przenieść pod ten wątek:
http://sp-hm.pl/thread-3841-post-43354.html#pid43354
Myślę, że Rafał rozwiąże wszelkie problemy z licencjonowaniem programu ku zadowoleniu większości (jak zwykle nie wszystkich). Myślę, jednak, że duża część wypowiedzi może zniechęcić go tylko do dalszej pracy.
Uważam, że mam nieco większe prawo niż większość osób wypowiedzieć się w tej kwestii, z Rafałem od dłuższego czasu mamy wersję mierzącą pełne parametry S, funkcję wobuloskopu i rozwiązujemy problemy techniczne jak np. słaba izolacja wyjść SI -przenikanie sygnału. Z Rafałem myślę, że wymieniłem coś koło setki maili w sprawie tego urządzenia. Wiem już, że muszę wprowadzić kilka drobnych zmian na płytce by była docelowa. Moim zdaniem jesteśmy na finiszu. Rafał jednak musiał nieco spowolnić pracę bo sprzęt ma gdzie indziej a sytuację epidemielogiczną mamy jaką mamy.
Z mojej strony sprzęt będzie na licencji Open Hardware, dokumentacją techniczna będzie do ściągnięcia i zrobię tak, żeby płytki były w naprawdę przyzwoitych cenach ale sam nie będę zajmował się ich dystrybucją poza pierwszą serią, nie mam czasu by zajmować się rozsyłaniem płytek po Kolegach.
Mam nadzieję Rafale, że mimo wszystko nie zniechęcisz się do dalszej pracy !


Załączone pliki Miniatury
İmage
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2020 10:41 przez SQ4AVS.)
29-03-2020 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz) - SQ4AVS - 29-03-2020 10:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości