Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
SP3GO Offline
Rafał
***

Liczba postów: 182
Dołączył: 15-04-2015
Post: #81
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
(27-03-2020 19:27)SP6FRE napisał(a):  Rafale, popieram Cię w pełnej rozciągłości. [...]

Leszku, bardzo Ci dziękuję za słowa wsparcia.

(27-03-2020 19:27)SP6FRE napisał(a):  [...] odbiegnij (żeby nie użyć grubszego słowa).

Genialne! Takiej wersji jeszcze nie znałem :-)
Rewelacyjne - gdybym mógł, to wręcz w "stopkę" na forum albo w mailu bym to sobie wstawił,
ale na pewno będę to cytował (z podaniem autora oczywiście) przy każdej nadarzajacej się okazji, a jak znam życie, to okazji nie zabraknie... :-)
Z tego jednego stwierdzenia śmiałem się przez cały dzień i za to Ci szczerze dziękuję :-)

(28-03-2020 15:22)SP3FEC napisał(a):  Problem w tym, że zawiera on elementy szantażu a tego raczej nikt nie lubi.

Powiem szczerze, że kiedy pierwszy raz to przeczytałem, to zrobiłem wielkie oczy...
Później sam nie wiedziałem jak zareagować... (choć przez chwilę podejrzewałem, że może Kolega wypił dwa kieliszki za dużo poobiedniej nalewki na deser...)
Ale w końcu chyba zrozumiałem i powiem tak - to nie jest tylko szantaż - to wręcz terroryzm! A terrorystów powinno się surowo karać!
Szantażystów właściwie też...

(28-03-2020 15:22)SP3FEC napisał(a):  Wyjaśnienia SP3GO uważam za nieszczere, mętne i niepotrzebne.

Jerzy, po takim występie jak powyżej Twoje zdanie na poruszany tutaj temat raczej mnie nie rusza, ale mam jedną prośbę: nie mów o mnie per "SP3GO"...
Gdyby to była łączność na falach, albo wpis do logu - to ja rozumiem, bo jestem dumny ze swojego znaku. Ale jednak w innych okolicznościach: Rafał jestem - miło mi :-)

(28-03-2020 15:22)SP3FEC napisał(a):  Powinien jasno określić jaki czasookres ma obejmować subskrypcja czasowa, według jego propozycji i ile to ma kosztować. Bo jak na razie to nie wiemy o jakich kwotach dyskutujemy.

No to wygląda na to, że niezbyt często odwiedzasz i czytasz to forum, i parę postów Cię ominęło.
To, że subskrypcja ma być roczna, pisałem od samego początku. Do tego nawet na starcie wymknęły mi się na forum szczegóły finansowe,
za co słusznie dostałem upomnienie od administratora forum (bo faktycznie łamie to regulamin forum) i szybko usunąłem problematyczne treści.
Powiem tylko tyle, że dla mnie jako autora, kwota wydawała się symboliczna - dla innych jak się okazuje - niekoniecznie - stąd cała "burza".
W tej chwili jednak nie ma to już znaczenia, bo jak ostatnio napisałem - na chwilę obecną znoszę wszelkie opłaty, choć ciągle udzielam czasowych, darmowych subskrypcji
na oprogramowanie - świadomość tego ilu jest użytkowników ciągle uważam za sporą motywację do dalszej pracy...

(28-03-2020 15:22)SP3FEC napisał(a):  Rodzi się jednak pytanie głupie i z gatunku sf – a co będzie jeśli, subskrypcja czasowa stanie się faktem a Kolega Rafał pewnego dnia wyjedzie niespodziewanie za granicę,
porwą go kosmici, ulegnie zniszczeniu jego komputer, albo (czego mu nikt nie życzy) zachoruje obłożnie, oszaleje albo przeniesie się do krainy wiecznych łowów?
Co wtedy?

No cóż... wtedy niestety... nie będzie już Rafała SP3GO... jego oprogramowania... pomysłów... zamiłowania do lutownicy... pasji do radia... wiary w ludzi... i co gorsza - odnowienia rocznych subskrypcji...

Pozdrawiam,
Rafał SP3GO
28-03-2020 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz) - SP3GO - 28-03-2020 22:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości