Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
SP6FRE Offline
Leszek
****

Liczba postów: 725
Dołączył: 20-09-2009
Post: #79
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
Witam!

Rafale, popieram Cię w pełnej rozciągłości.

Kiedyś zabranie czyjejś pracy, zwykle materialnej , określało się mianem "kradzież".

Internet przyzwyczaił nas do bezpłatnego korzystania z czyjejś pracy (oprogramowanie użytkowe, gry, filmy, prasa etc.) tym bardziej, że tej "kradzieży" zwykle nie widać. Sam jestem zwolennikiem otwartego oprogramowania, ale mając swoje lata, mam szacunek dla czyjejś pracy i raczej nie grymaszę, że muszę spełnić jakieś wymagania aby móc z owoców tej pracy korzystać, tym bardziej, że są to z reguły wymagania minimalne - na przykład zapłać niewielką donację jeśli uważasz, że autorowi się to należy.

Tym bardziej uważam, że Twój pomysł, zakończony udaną realizacją, jako jeden z najlepszych na tym forum, niebanalny i nie dla każdego z ulicy bo wymagający od użytkownika wiedzy, tym bardziej powinien skłaniać do refleksji i szacunku dla autora.
Dlatego dziwię się kolegom, którzy potrafią dostrzec w Twojej pracy ten nowatorski i unikalny pierwiastek i mają przecież świadomość włożonego w pracę trudu, że jeszcze mają odwagę stawiać warunki.

Jako autorowi, pewnie nie wypada Ci powiedzieć prosto jak czekista czekiście więc może ja Cię wyręczę: jak Ci się nie podoba to po prostu odbiegnij (żeby nie użyć grubszego słowa).

L.J.
27-03-2020 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz) - SP6FRE - 27-03-2020 19:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości