Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
SP9BSL Offline
Sławek
*****

Liczba postów: 774
Dołączył: 20-10-2015
Post: #70
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz)
(25-03-2020 21:17)SP3GO napisał(a):  [...]

Tak? A dlaczego zaskoczony? Pytam serio i niezłośliwie, bo zawsze mnie zastanawiało, skąd się bierze to przekonanie, że wszystko powinno być darmowe...
Chyba taka mentalność ludzi w naszym regionie geograficznym, bo coś podejrzewam, że za oceanem byłoby dokładnie odwrotnie:
"ty to za darmo rozdajesz? żartujesz...? przecież na tym możesz biznes zrobić..." ;-)
[...]
nie wiem jak jest za oceanem bo piszę oprogramowanie w Europie...
Zaskoczony byłem bo jakoś wcześniej nie wyczułem intencji wprowadzania ograniczeń czasowych - nie lubię tego i dla tego się wypowiedziałem - wybacz jeśli uraziłem. Załóżmy że chcę użyć analizatora w sobotę wieczorem i nie mam jak "przelać pieniążków" o tej porze, czekam grzecznie do poniedziałku lub przeklinam i szukam innego sprzętu bez takich "udogodnień"...

(25-03-2020 21:17)SP3GO napisał(a):  Żeby była jasność - nie mam nic przeciwko otwartemu oprogramowaniu (sam kiedyś jako informatyk byłem zwolennikiem Linuksa chociażby), ale...
Czasy się zmieniły i wyrobiłem sobie swoje zdanie - otwarte oprogramowanie to przede wszystkim chaos... nikt nie panuje nad nim odgórnie - robi się bałagan...
[...]

Tu się stanowczo nie zgodzę bo mam odmienne doświadczenia, link podałem wcześniej.

Rafale napisałem przecież: jeśli zrobisz taką wersję która będzie miała 2 pełne porty (vide post#54) i przyzwoitą dynamikę to kupię od Ciebie licencję ale będę Cię namawiał na wersję bez ram czasowych bo to też proponowałem - może droższą?

Ot moje 2 centy w tej "czczej dyskusji".

73 Sławek
25-03-2020 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: DSP VNA by SP3GO (100kHz - 450MHz) - SP9BSL - 25-03-2020 22:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości