Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homodyna wg. SP9MRN - wersja 40m.
SPO3O2OL Offline
_._. _ _._
****

Liczba postów: 330
Dołączył: 07-01-2017
Post: #7
RE: Homodyna wg. SP9MRN - wersja 40m.
(30-11-2017 10:38)SQ9RSC napisał(a):  Zero inicjatywy własnej. To główny powód, by nie kontynuować tematu.

Wiedzę trzeba wykrzesać samemu. Doświadczeniami. Nikt specjalnie pod Twoje 'ała' nie będzie tego budować, by zapełnić luki w Twojej wiedzy.

Inicjatywa jest czynem. Wiedza jest talentem. Lenistwo jest trollizem lub gimbusizmem i brakiem oczytania i praktyki w temacie. Nie jestem wibratorem, by sprawiać komuś przyjemność.

Masz problem - dzięki tonowi wypowiedzi... rozwiąż go sam.

To tyle.

CYA!

Podziękowałem za odpowiedż i przyznam,że nie wiem o co chodzi z tonem wypowiedzi.
Praktyka to mój konik Kolego,bardzo podobne obwody wykonałem nie jeden raz ale nie zauważyłem różnic w odsłuchu stacji i dlatego napisałem w temacie,który może dać dodatkową wiedzę na temat obwodów wejściowych odbiornika dla wielu innych dłubaczy czytających forum.Wydawałoby się,że chcesz się dzielić wiedzą ale chyba się pomyliłem.Przepraszam że pytałem.Dziękuję za czas i wysiłek poświęcony na odpowiedź kolego SQ9RSC.Samo to,że próbujesz swoich sił w pisaniu jest już czymś wielkim,resztę z czasem może sam zweryfikujesz.
Pozdrawiam radiowych dłubaczy bez względu na staż przy lutownicy.


W post #5 jest drobna pomyłka ale nie edytuję.Ostanie zdanie miało mieć treść:
Pozdrawiam nie tylko piszących ale i czytających Kolegów.

Wojc!o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2017 1:18 przez SPO3O2OL.)
03-12-2017 1:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Homodyna wg. SP9MRN - wersja 40m. - SPO3O2OL - 03-12-2017 1:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości