Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto moderuje to forum i dlaczego?
SPO3O2OL Offline
_._. _ _._
****

Liczba postów: 330
Dołączył: 07-01-2017
Post: #15
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego?
(23-03-2017 18:27)SP3GTG napisał(a):  Całkowicie popieram stanowisko wcześniej piszących kolegów z wyjątkiem SP0..coś tam - Wojtech /pewnie to eskimoskie imię/ i SQ6IYY.
Popieram wniosek kolegi SP5BEF o zablokowanie konta dla SP3OSJ a swoje frustracje nich Pan rozładowuje w inny sposób, bez obrażania moderatorów naszego krótkofalarskiego, wspaniałego i bardzo potrzebnego forum. Praca społeczna nigdy nie była doceniana ale wielu starszych krótkofalowców w tym ja, jesteśmy wdzięczni, że pomagacie w rozwoju krótkofalarstwa w SP.
Pozdrawiam Andrzej

Andrzej SP3GTG witam.Postanowiłeś chyba mnie obrazić?Muszę się jakoś bronić.Podaj proszę przyczynę Twojego zachowania.
Co Ci nie odpowiada w moim imieniu,loginie?Są gorsze jak Twoje?
Szanuję Twoją opinię dotyczącą tytułu tematu.Uszanuj też proszę moją.To jest dyskusja.Potrafisz dyskutować bez obrażania?
Twoje zdanie o eskimosach świadczy o tym,że też potrafisz mocno szczypać.Nie znam tylko przyczyny.Opowiadasz się za SP5BEF,który pisał o podłości ale nie zauważasz,że on zachowuje się podle

(22-03-2017 13:27)SP5BEF napisał(a):  Proponuje usunąc Go z naszego Towarzystwa na wieczne czasy.

To bardzo dwuznaczne i przypomina czasy pokazane w filmie
To Kill a Priest gdzie zakatowano człowieka za słowa.

W usuniętym poście o aktualnym oznaczeniu #1 możesz przeczytać co sądzę o postach na forum Adama SP5FCS.Inne przykłady też były,poszukaj jeśli masz taką wolę.

miło czytać odpowiedzi Adama SP5FCS.

Nie podoba Ci się to?Nie popierasz tego Andrzeju?Czytać trzeba umieć między wierszami jak zauważył Piotr.
To bardzo trudna sztuka ale możliwa do wykonania pod warunkiem,że potrafi się na spokojnie analizować tekst.Nie popieraj mnie proszę na siłę.Nie potrzebuję tego.

Jednak to,że cenię Adama SP5FCS za świetne wpisy techniczne na forum,dobre tłumaczenie zagadnień nie znaczy,że automatycznie muszę popierać
jego sposób moderacji forum.TO SĄ DWIE ZUPEŁNIE RÓŻNE SPRAWY
Dokładnie tak samo jest z Autorem opracowania homodyny,którą buduję.Mam dla Janusza szacunek za czas jaki poświęcił na pracę badawczą nad urządzeniem ale jednocześnie nie rozumiem sposobu lub braku odpowiedzi i reakcji na zadane pytania.Piotr pisał o jakiejś dokumentacji produkcyjnej radia.Pisałem o tym ale jakoś na siłę zmienia się sens moich wypowiedzi.Można i tak.
Sama moderacja to ciężkie i mało wdzięczne zadanie.Prócz przeglądania mnóstwa wpisów jest też władza nad ludzkimi myślami
a tam gdzie jest władza zdarzają się też nadużycia.
Zauważyłem coś czego może inni Koledzy nie widzą lub raczej widzą ale...
To jest jednak zgodne 100% z regulaminem i to dla pewnych Kolegów jest najważniejsze.
Mądry Władca ma twardą rękę i w tym się pewnie zgadzamy.Jednak usuwanie wpisów nie zgodnych z regulaminem musi być nie tylko skuteczne ale też sprawiedliwe społecznie.Jeśli S wskaże post do usunięcia i jest usunięty w całości to jeśli P wskaże taki post to dlaczego nie usunąć w całości?
Jeśli nie usuwa się postu kolegi M z reklamą sklepu X to dlaczego usuwa się post kolegi H z inną reklamą sklepu Y?
Można jeszcze wymieniać ale nie ma sensu.NIC TO NIE ZMIENI.
Miałem jednak prawo przciwstawić się takim praktykom w słowach i skorzystałem z tego.Nie żałuję że spróbowałem zwrócenia uwagi na ważny problem forum.
Twoje podszczypywanie Andrzej SP3GTG i próba odwrócenia uwagi od pewnych przyczyn związanych pośrednio z tematem nie zmieni mojej opini na sprawę.To jednak dla mnie nie powód abym Cię obrażał.Forum lubię czytać,znalazłem wiele interesujących tematów.Składam homodynę dsp ale na pewne sprawy mam inne zdanie od Ciebie.Mam nadzieję,że nie muszę na siłę myśleć tak samo.
W rozwoju krótkofalarstwa pomagają różni Koledzy.Artur SP3OSJ też się do nich zalicza.Trzeba być jednak obiektywnym aby to zauważyć.
Jednakowo jestem wdzięczny dla Wszystkich,którzy potrafią robić coś w kierunku konstrukcji urządzeń radiowych.Dziękuję.
Co do eskimoskiego imienia.Andrzej zajrzyj proszę stronę wcześniej,coś tam Ci umknęło.Login jeśli cytujesz to proszę podawaj w całości lub pomijaj w całości.
Twój przecież to SP3GTG a nie SP3... coś tam.Prawda?Pozdrawiam.

Wojc!o
24-03-2017 0:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SPO3O2OL - 24-03-2017 0:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości