Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto moderuje to forum i dlaczego?
SPO3O2OL Offline
_._. _ _._
****

Liczba postów: 330
Dołączył: 07-01-2017
Post: #9
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego?
Paweł,z całym szacunkiem.Tylko punkt pierwszy poruszył moją wyobraźnię Smile
Właśnie przeanalizowałeś jednak jeden z przecinków i on jest traktowany wybiórczo czyli mało sprawiedliwie.Jedne posty moderuje się w całości mimo,że część wpisu jest techniczna a inne tylko po wyrazach.Swój za swoim zawsze ciągnie i regulamin można łatwo jak widać naginać.Jednak aby potwierdzić,że nawet takie paskudne praktyki i nierówne traktowanie forumowiczów są zgodne z regulaminem to przytoczę pozwolisz teraz ja jeden przecinek czyli punkt ostatni regulaminu

Decyzje Administratora są ostateczne i nie podważalne.

Punkt pozwala na dowolne naginanie dowolnego innego punktu regulaminu przez admin i wszystko zgodnie z ustalonym przez siebie prawem.Jak ktoś urażał moje uczucia i prosiłem o usunięcie postu to nie znaczy,że urażał też uczucia Administratora i nie musiał usuwać postu.Pozwala na to punkt ostatni.
KONIEC REGULAMINU

Co do tego Paweł

(23-03-2017 2:13)SQ8MVY napisał(a):  Dla jasności, nie jestem moderatorem, ale nie przepadam za zbędnym laniem wody w tematach technicznych. Znaleźć w takich postach konkretną informację jest bardzo trudno.

Koledzy, jak kogoś rozpiera energia, to nich idzie pobiegać, na siłownię lub zajmie się przekopaniem ogródka, a w postach piszmy na temat.

100% jestem za tym samym.Potrzebne konkretne odpowiedzi na pytania,nawet na te banalne dla jedych ale może mało jasne dla drugich.Wówczas moderacja nie będzie nawet potrzebna.
Do zobczenia w tematach technicznych.Pozdrawiam Wszystkich.

Wojc!o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017 3:12 przez SPO3O2OL.)
23-03-2017 3:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SPO3O2OL - 23-03-2017 3:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości