Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto moderuje to forum i dlaczego?
SQ6IYY Offline
miso(michal]
***

Liczba postów: 152
Dołączył: 21-09-2009
Post: #6
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego?
Witam obie stronę nazwimo sporu adminy moderatory i resztę zainteresowani (Artur i miej doświadczone kolegę głodni wiedze ).
Ad.1 przyglądam się z boku, staram się obiektywnie ocenić nastali problem
Ad.2 przypomina mi się spor admina ,moderatora z SQ8Z i co nastąpiło : Kszysek na forum ni słowem się nie odziewa a szkoda bo jego doświadczenie praktyczne często weryfikowali teorie i tego nam brak.
Są stare zjadacze Radiowe ale co z początkującymi to oni potrzebują Forum że bi się czegoż nauczyli nie każdy jest programistom lub elektronikiem w uczymaniu sieci GSM lub serwisantem łączności w wojsku jeden piekarz drugi malarz a morze tylko umie łopatom machać.Gdzieś spotkało się z CB radiem i spodobało się Zrobił Licencje operatora przeczytawszy o radia Home Made chciał bi spróbować ,zmontować ,uruchomić ....I co zadaje głupie pytania?
No tak za proste ze bi na nich odpowiadać . Prawo Oma nie znasz, to po co tu jesteś. I odpowiedz jest jedna prosta : ze bi się nauczyć

Tak ,moje poparcie za Artura SP3OSJ .

(10-03-2017 15:04)bolanren napisał(a):  Szanowni Koledzy,

Ponieważ stałem się "ulubieńcem" Admina, to informuję, że niebawem założę swoją własną stronę dla wszystkich chętnych. Koledzy, którzy chcą się ze mną kontaktować proszeni są o wysyłanie wiadomości na : sp5rzm@onet.eu

Pozdrawiam wszystkich
Jerzy SP5RZM
Szanowni Koledzy,

Zgodnie z tym co wcześniej zapowiadałem podaję adres nowej strony, na której bez sztywnego formalizmu można dyskutować na wszystkie radiowe tematy . Zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich
Jerzy sp5rzm

http://plessey-hm-group.radiowo.vdl.pl/index.php
temat po 900 postu się urywa
mam nadzieje ze temat : Tranciever Тюльпан-DSP po 1000 postu też nie zmieni adresu .
Pozdrawiam zainteresowaniach w sporu i proszę o spokojnie odpowiedzi. Odpowiedz Michała tylko świadczą o nieomylności jedne z stron i brak poszanowania za drugie stronę.
Dobre Nocy życzę.

Nie otrzymasz koni wyścigowych krzyżując dwa osły
22-03-2017 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto moderuje to forum i dlaczego? - SQ6IYY - 22-03-2017 23:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości