Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U-VNA - nadeszła nowa era! :-)
SP3GO Offline
Rafał
***

Liczba postów: 182
Dołączył: 15-04-2015
Post: #34
RE: U-VNA - nadeszła nowa era! :-)
Mam dobre wieści z pola walki U-VNA! Smile

Po pierwsze, ukończyłem procedurę pełnej kalibracji numerycznej Open-Short-Load, czyli 3 pomiary po ponad 65 tysięcy punktów i obliczenia na liczbach zespolonych Smile
Wszystko ładnie śmiga, a błędów póki co nie widzę (do sprawdzenia jeszcze na rzeczywistych danych z sieci pomiarowej).

İmage

Po drugie... i chyba najważniejsze... przyjechały do mnie PCB!!! Big Grin
Dziś odebrałem przesyłkę, więc od momentu wysłania właściwych plików Gerbera minęło 20 dni kalendarzowych, więc całkiem nieźle! (bo ja tu jeszcze perspektywę miesiąca oczekiwania miałem Wink

Jakość płytek oceniam na bardzo dobrą.
Dodatkowo niespodzianka - zamawiałem 5, a dostałem 6 Smile

A wyglądają tak:

İmage

İmage

İmage

Weekend niestety zajęty, bo wyjeżdżam z rodziną, ale od poniedziałku biorę się za składanie tego ustrojstwa Smile
Jak się okaże, że pomysł działa, metodyka pomiarów dobra i rezultaty zadowalające, to dalej przyjdzie kolej już tylko na "szlifowanie" oprogramowania, czyli dialog do ustawień programu, wykres Smith'a, markery na wykresach, operacje na nich... i tego typu "pierdoły"... Wink

No i jeśli to wypali, to może ktoś pokusi się o powielenie tego wynalazku... Wink
A właściwie, to ciekawe kto w ogóle byłby zainteresowany... (?) (bo jakoś cisza ostatnio w tym wątku, a tylko ja spamuję... Wink

Pozdrawiam,
Rafał SP3GO
20-10-2016 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: U-VNA - nadeszła nowa era! :-) - SP3GO - 20-10-2016 21:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości