Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukowanie 3D w praktyce radiowo antenowej
KLIMA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: 15-09-2010
Post: #71
RE: Drukowanie 3D w praktyce radiowo antenowej
(16-07-2014 13:58)SP3SWJ napisał(a):  trybik był łamany przez silnego człowieka... w ręku nie dał rady - dopiero jak łamał trybik na krawędzi stołu to sie trybik poddał ... i to nie bez walki...

ja mam extruder 7H7 na 3mm filament...

Co to znaczy "się blokuje" i jaki filament ... jeśli PLA i się robi "czop" po którym musisz rozbierac głowicę... to masz żle zaprojektowany izolator i strefę przejścia gorącego w zimne. Było na forum.

Zobacz głowice od SYNTETYCZNEGO http://sklep.pjd-automatyka.pl/index.php...&id_lang=7 i poczytaj na forum - zanim podejmiesz decyzję...

śrubę mam "hobbed bolt" podobna - zobacz na Allegro ...

jaką masz głowicę ???

inny problem to goraca śruba i na postoju mieknie filament... :-)

Mam Tę samą głowicę co Ty - korespondowaliśmy kiedyś. Czop się nie robi, ale wydruk zaczyna "przerywać" po dłuższym czasie drukowania. Śruba ma dokładnie zalepione rowki pokruszonym PLA (tylko PLA drukuję, bo ABS śmierdzi nie do wyrobienia). Więc teraz szukam, czy to nie wina śruby. Kolega kupił sobie tę głowicę E3D i jest zadowolony, ona ma sam metal więc nie ma tam co pęcznieć pod wpływem ciepła.
Czy śruba się grzeje? nie wiem. Wiem jedynie, że dużych wydruków nie mogę robić, bo mi się robi firanka zamiast drukowanego elementu po około 1,5 godziny nieprzerwanej pracy.

Link się nie ładuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 14:22 przez KLIMA.)
16-07-2014 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Drukowanie 3D w praktyce radiowo antenowej - KLIMA - 16-07-2014 14:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości