Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAREK - nowa homodyna dla "każdego"
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #797
RE: HUSAREK - nowa homodyna dla "każdego"
Najgorsze chyba mam za sobą. Myślałem, że podgonię robotę, ale nocne kibicowanie naszym siatkarzom dawało się cały dzień we znaki - szczególnie nawijanie i strojenie cewek szło strasznie ,,pod górkę". To już nie te lata, kiedy po południu zaczynało się od trawienia płytki do Bartka, a rano już działał. Oczywiście cała noc była nie spana. Kiedyś to człowiek miał ,,powera". Na fotce kluczowy zestaw elementów, wraz z obudowami, o których pisał Henryk. Płytki na szczęście wchodzą do środka - tego obawiałem się najbardziej. Jeśli jutro nie zajdą nieprzewidziane okoliczności to może wieczorkiem będę już słuchał Husarka po poprawkach.
No i niestety - bardzo chciałem, ale nie zdążyłem. Zajęcia w QRL-u potrwały dłużej niż planowałem, a jak się później okazało najwięcej czasu zajmuje wyszukiwanie elementów. Filtry i wzmacniacz złożone - pozostało okablowanie z wtyczkami, włożenie w obudowy ekranowane i ,,obstalowanie" tego mechanicznie w radiu. Przy okazji zabawy w SMD stwierdzam, że czeka mnie chyba wizyta u pana okulisty w celu wymiany okularów. Oczy lecą z roku na rok.


Załączone pliki Miniatury
İmage İmage

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 23:46 przez SP4LVC.)
13-06-2015 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: HUSAREK - nowa homodyna dla "każdego" - SP4LVC - 13-06-2015 22:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości