Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011r
SP3RAF Offline
Robert
***

Liczba postów: 111
Dołączył: 02-07-2009
Post: #13
RE: V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011r
Witajcie!

Najokropniejsze urządzenie Warsztatów QRP w 2011 roku to... Juma wg Maćka SP7ROH. I do tego jakie niebezpieczne :-D

Tak, z całą pewnością "najokropniejsze" Wink Niektórych przecież przyprawiło nieomal o zawał serca, a inni pękali z zazdrości Smile Smile

Wycyzelowane w każdym, najdrobniejszym szczególe - można Jumy szczerze (pozytywnie) pozazdrościć jej Autorowi. Pełen HM, dopracowany perfekcyjnie. Taki... Mercedes, a może nawet Maybach, wśród konstrukcji amatorskich. Widać było w nim włożone serce, dobre pomysły i mnóstwo mozolnej pracy. To COŚ miało duszę! I bardzo mi się podobało. Maćku, serdecznie gratuluję Tobie raz jeszcze wspaniałego radia. To taki szwajcarski zegarek wśród polskich konstrukcji HM, który nie zdarza się codziennie. Ty go zrobiłeś - ja mogłem dotknąć i posłuchać i była to prawdziwa przyjemność :-) Prosimy o więcej.

Pozdrawiam serdecznie Maćka i całe Koleżeństwo,
Robert SP3RAF

PS Maćku, na przyszłość nie bądź aż taki skromny. Wykonałeś naprawdę kawał dobrej roboty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2011 12:08 przez SP3RAF.)
14-09-2011 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: V Warsztaty SP-QRP 10/11 września 2011r - SP3RAF - 14-09-2011 23:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości