Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIC - kłopoty z programowaniem.
SQ9RFC Offline
Jerzy
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: 02-07-2010
Post: #10
RE: PIC - kłopoty z programowaniem.
Nie masz racji. Ma to sens, bo zabawa jest w łapaniu króliczka. Równie dobrze mógłbym kupić fabryczne radio - wiesz ile bym zaoszczędził czasu i pieniędzy !
Te procki nie są uszkodzone. One są tyko jakoś sprytnie zablokowane. Robi to mój program. Jeszcze raz przypomnę sekwencję zdarzeń.... wkładam nowy procesor - dla testów wpisuje i kasuje różne programy, aby sprawdzić czy wszystko jest z nim ok. Potem wpisuje mojego hexa... Zapis jest bezbłędny, bo po zaprogramowaniu natychmiast przechodzi test czy to co jest wgrane jest tym co miało być wgrane. Kończą się testy, procek startuje i od tego momentu przestaje być rozpoznawany przez programator. Program w nim zawarty częściowo działa, chodzi główna pętla programu, niepoprawnie reaguje na sygnały wejściowe, generuje niepoprawne sygnały wyjściowe, ale reaguje ... więc żyje. Mam kupić karton procesorów i za każdą zmianą programu zastanawiać się czy coś jeszcze zostało w pudełku ? :-) To nie jest program napisany przez kogoś innego - to mój program i ja go będę zmieniał i wgrywał jeszcze setki razy ... Dla ścisłości - jeszcze nie grzebałem w kodzie, więc z mojej strony nic nowego.

73 JERZY SQ9RFC
20-01-2019 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PIC - kłopoty z programowaniem. - SQ9RFC - 20-01-2019 17:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości