Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burzenin - nieoficjalnie.
SP9MRN Offline
MAc
*****

Liczba postów: 817
Dołączył: 29-08-2009
Post: #50
RE: Burzenin - nieoficjalnie.
(25-02-2017 10:55)SP9FKP napisał(a):  T Z powyższego jasno wynika, że organizatorzy czują się zmęczeni i niedowartościowani, a reszta czyli Uczestnicy mają wszystko głęboko w d...e i jedyny problem to jak przeżyć tegoroczny Zjazd, o ile się odbędzie. No cóż, ja go nie zorganizuję, przyznaję się. Chciałem poznać Wasze zdanie na temat Regulaminu widząc konieczność jego modyfikacji ale w świetle przedstawionych problemów to "pikuś", nie wart nawet wspomnienia. Sorry za zabranie czasu, lepiej pogadać z lutownica.

No i co ja ci mam Piotrek powiedzieć...
Co roku jest tak, że spora ilość Kolegów przychodzi i opowiada co NALEŻY jeszcze zrobić, żeby było fajniej. My tego uważnie słuchamy i staramy się część z pomysłów zrealizować - bo zależy nam na tym, żebyście bawili się jak najlepiej.
Ale czasem ktoś przychodzi mówiąc, że zmiany są konieczne i że Zjazd (lub któryś z jego elementów) jest fatalny i WYMAGA NATYCHMIASTOWYCH zmian. Ja wtedy proponuję włączenie się w prace zespołu zjazdowego i dokonanie tych zmian wspólnie. Niestety wieloletnia praktyka pokazuje, że nie dochodzi nawet do etapu deklaracji. Rozmowa kończy się na pouczaniu.
[Oczywiście są wyjątki - stąd tegoroczna reaktywacja pomiarowni (Przemek ukłony).]
Głównie dlatego, że uczestnictwo w organizacji zjazdu w poważny sposób ogranicza możliwość funkcjonowania jako uczestnik. Myśmy w tamtym roku nie byli na wykładach, warsztatach, a w piątek zwykle idziemy spać koło drugiej, jak rozdamy ostatnie piątkowe klucze... Wtedy też możemy napić się piwa... Tyle, że to już jest sobota...
Tylko idiota zrezygnowałby z fajnej zabawy.
Jak napisał NYR - już teraz pracujemy nad tym, żeby na Warsztatach i wykładach było ciekawie, prowadzimy indywidualno/masowy import od Kolegów chińczyków i wisimy na telefonach rozważając kolejne nowe opcje.

Dlatego pozwoliłem sobie na ironię, bo wiedziałem, że jak zaproponuję żebyście pomogli i włączyli się w pracę - to nikt się nie odezwie.
Problem w tym, że forma niektórych wypowiedzi była bardziej w stylu forum PKI a nie SP-HM i nie dziwię się, że koledzy, którzy pracowali na waszą rzecz od wielu lat stwierdzili, że mają dosyć.
Ja jestem gruboskórnym chamem i mnie to nie rusza - ale nie zaskoczyło mnie, że jak ktoś jest bardziej wrażliwy od słonia, to poczuł się dotknięty. Jakbyś dodatkowo postał cały dzień na recepcji po to, żeby rozdać prezenty, to byś zrozumiał...
Jest tak jak zawsze... Ktoś robi shitstorm a potem się rakiem wycofuje mówiąc - ale ja przecież nic takiego ważnego nie powiedziałem...
Otóż wagę słów ocenia się po ich konsekwencjach.
No i zostaliśmy bez subZespołu PUK. Taki jest smutny fakt.
Szczerze mówiąc liczyłem na to, że do niego wejdziesz i że Ty albo ktoś inny poprowadzi ten temat - skoro macie tyle fajnych pomysłów.
Lepiej polutować - bo to przyjemne - niż zapieprzać na rzecz innych - mogąc usłyszeć w zamian jedynie to, że należy zaorać Jury PUKa.

Sorry - powiedziałeś A to powiedz B. Zresztą Heniek też. Macie wiedzę i doświadczenie.
Najwyżej pobawicie się w ograniczonym zakresie. Polutujesz innym razem.

Burzenin oczywiście się w tym roku odbędzie - chociażby dlatego, że mamy od listopada zarezerwowany ośrodek, czy długoterminowe zobowiązania wobec sponsorów, więc mogę wypisywać żałosne bzdury a swoje i tak musimy zrobić.
Ale poważnie zastanawiam się nad tym, czy mam jeszcze siłę na następne.

MAc
mrn

Edit - i nie zapomnijcie, że wszystkie ubiegłoroczne wykłady nagrał i zmontował Canis, który siedział z tego powodu nawet na tych, które kompletnie go nie interesowały.
To wyprowadza jego rady z poziomu piekielnego bruku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2017 13:04 przez SP9MRN.)
25-02-2017 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Burzenin - nieoficjalnie. - SQ9RFC - 23-07-2016, 16:15
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 25-07-2016, 22:54
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 03-08-2016, 19:27
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 09-09-2016, 21:04
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 22-02-2017, 21:58
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - SP9MRN - 25-02-2017 13:04
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 26-02-2017, 23:38
RE: Burzenin - nieoficjalnie. - KLIMA - 27-02-2017, 14:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości