Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
BUBAMUBA Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 25
Dołączył: 15-03-2016
Post: #1
Witam
Cześć
Nazywam się Dawid. Niestety na razie licencji jak i znaku nasłuchowego/nadawczego nie posiadam tak więc nim się nie podzielę. Piszę do was z Częstochowy choć pochodzę z Białegostoku. Mam 25 lat z zawodu jestem elektronikiem. Akurat pracuje w branży Automotive, jednak od dłuższego czasu jestem „zauroczony” techniką RF. Niestety nie posiadam w tym temacie za bardzo doświadczenia. Oczywiście posiadam podstawy. Nieco wiedzy z techniki wielkich częstotliwości oraz technik bezprzewodowych pamiętam, jednak jak wiadomo to co jest na zajęciach od praktyki znacznie się różni. Trafiłem na te forum gdyż poszukuje informacji na temat budowy własnego transceiver’a . Na początek oczywiście chciałbym zbudować coś prostego aby zacząć „czuć” tę gałąź elektroniki, oraz mieć sprzęt to testowania kolejnych prototypów. Docelowo myślę by zbudować SDRa opartego na FPGA i uC ale z własnym torem radiowym a nie opartym na gotowych ale bardzo drogich scalakach. Pewnie wkrótce zasypie trochę forum pytaniami. Ale w zamian mogę pomóc z mikroprocesorami, programowaniem i ogólnie techniką cyfrową.
16-03-2016 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Witam - BUBAMUBA - 16-03-2016 12:09
RE: Witam - SP5BMP - 16-03-2016, 12:49
RE: Witam - SP2JQR - 16-03-2016, 13:13
RE: Witam - SQ1GYQ - 16-03-2016, 23:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości