Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koder alfabetu Morsa, PS-2
SP9RQA Offline
Krzysztof
****

Liczba postów: 369
Dołączył: 30-09-2009
Post: #1
Koder alfabetu Morsa, PS-2
Cześć!!

Chciałem tu wrzucić swój niedokończony projekt kodera alfabetu Morsa przy pomocy klawiatury komputerowej PS-2.
Historia tego programu sięga gdzieś 2007/2008 rok, sam już nie pamiętam.
Są małe szanse, abym to już w tej postaci rozwijał, prędzej zrobię coś od nowa.
Może ktoś czegoś takiego akurat szuka i ma na tyle cierpliwości i co najważniejsze czasu, aby to ogarnąć ;-)
W źródłach mogą być pliki niewykorzystane w programie, więc trzeba przeglądnąć makefile.

Program działa, czasami się wysypie (i dlatego właśnie jest niedokończony, bo nie udało mi się znaleźć wszystkich błędów), a potem jakoś nie miałem czasu na jego dokończenie, zająłem się innymi projektami. Całkiem możliwe, że tam już bardzo niewiele trzeba, aby to działało stabilnie. Od kilku lat otrzymuję na maila kilka listów rocznie, czy można kupić gdzieś ten klucz, a ja niestety nie mogę dać satysfakcjonującej odpowiedzi, więc niech projekt idzie między ludzi ;-)

Instrukcja obsługi jest tutaj (niekoniecznie wszystko musi działać co tam jest napisane):
Instrukcja obsługi

I jeszcze jedno... jako programista jestem samoukiem, wiec jakość kodu może być
na nieco innym poziomie niż znawcy tematu mogą się spodziewać ;-), więc proszę o wyrozumiałość. Część źródeł też jest zaczerpnięta od innych twórców, książek itp...
Źródła


Pozdrawiam
İmage
İmage


Załączone pliki
.pdf  morsekey_sch_v1.pdf (Rozmiar: 684.74 KB / Pobrań: 795)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2015 12:10 przez SP9RQA.)
04-11-2015 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Koder alfabetu Morsa, PS-2 - SP9RQA - 04-11-2015 16:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości