Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP w Radiokomunikacji...
SP3SUZ Offline
Zaawansowany użytkownik
****

Liczba postów: 479
Dołączył: 30-09-2013
Post: #15
RE: BHP w Radiokomunikacji...
Ja osobiście jestem za. Tylko że trzeba po prostu "powiedzieć SPRAWDZAM" dyspozytorowi bo co można powiedzieć o gościu który zamiast sie zająć robota przez dziesięć minut mi pier* o kursie przedmedycznym?? Ja tu opisałem swoje zdarzenie na "faktach autentycznych" -hi nie mylić z faktami "medialnymi" czytaj wyssanymi z palca. Na dodatek zdarzyło mi sie na któreś z kolei pytanie "a co mu jest?" odpowiedzieć w nerwach ... a co ja kur* jestem lekarzem!?" Wtedy nasz kochany w cudzysłowiu dyspozytor sie obruszył i mówi - ja zaraz do pana Policje wyśle tylko niech pan przeklnie jeszcze raz... Na to ja że jak tu zaraz nie zjawi się zespół to ja zadzwonię na Policje i wtedy złoże na gościa skargę bo nagrywam rozmowę i mam zastrzeżenia. Po czym sie rozłączyłem. Po prostu czasem spotyka sie pajaców którzy tam nie powinni pracować i to jest najgorsze.
NO I PODJECHAŁA KARETKA.
Wołam ich przez ulicę, podjechali, i do mnie - panie co pan sobie jaja robi przecież to ćpun! Zespół moze byc potrzebny pańskiej rodzinie ... i tego typu gadki. no ale najlepsze było jak sie odwróciłem i ten ratownik myślał że nie słyszę. Zgłaszał przez radiotelefon co i jak i usłyszałem że ... potem niedorozwoje dzwonią na pogotowie... Powiem tak: zamurowało mnie , potem sobie przypomniałem ze byłem trepem w wojsku ( nie długo ale zawsze) i juz miałem zjebać delikwenta jak sierżant młodego kocura ale przypomniałem sobie ze obok słuchają kobiety. Wsiadłem w autobus i odjechałem do domu, ale gotuje sie we mnie do tej pory. Mam nadzieje ze się jeszcze a "panem ratownikiem " spotkamy i niech się facet modli żeby na ćwiczeniach rezerwy nie dostać się do mojego oddziału -hi. Zgłoszę goscia do memoriału o najlepiej wyszorowane kible w całym okręgu wojskowym -hi Zaznaczam nie lubię sie znęcać i nigdy nie lubiłem ale tu zrobie wyjątek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2016 17:59 przez SP3SUZ.)
29-12-2016 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
BHP w Radiokomunikacji... - SP3SUZ - 27-09-2015, 9:09
RE: BHP w Radiokomunikacji... - SP5DP - 13-09-2016, 12:08
RE: BHP w Radiokomunikacji... - SP3SUZ - 29-12-2016 17:59
RE: BHP w Radiokomunikacji... - SQ6QV - 27-04-2017, 22:52
RE: BHP w Radiokomunikacji... - SQ6QV - 17-07-2017, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości