Jako, że nie mogę edytować postu #13 i zmienić załączników podsyłam jeszcze poprawiony schemat Protect module. Jest on w 100% zgodny z płytką, którą otrzymali koledzy. Wszytko wychodzi teraz przy składaniu do kupy wzmacniacza, a nie wiem jakim cudem w poście 13 zaplątała się jakaś jego starsza wersja. Przepraszam za jakość zdjęć, ale opcja Makro to nie jest mocna strona mojego telefonu. Rezygnuję jednak z mocowania płytki Protect bezpośrednio w złączu na płytce PA. Doszedłem do wniosku, że aby dostać sie do niej po złożeniu wzmacniacza lub odłączyć od niej wtyki z przewodami trzeba będzie rozkręcać połowę układu. Jest na niej miejsce, aby wywiercić otwór 3,2 mm pod śrubkę i zamocować ją na tulejce dystansowej 5 mm w dowolnym miejscu obudowy. Przewidziałem dodatkowe otwory na górze krótszych ścianek boksu ekranującego stopień PA nad radiatorem. Tam będzie dostępna już po zdjęciu pokrywy górnej i co ważne pod ręką będą wszystkie złącza z kabelkami, które do niej przychodzą. Jest tam wystarczająco dużo miejsca, bo wentylator zajmuje tylko 92 mm długości radiatora
Mea Culpa. Moje wcześniejsze dywagacje odnośnie różnych wariantów podłączenia płytki Auto-manual biorą raczej w łeb. Rozwiązaniem tego kłopotu byłby dodatkowy przełącznik na płycie czołowej. Ponieważ postanowiłem wcześnie, że go tam nie będzie, a projekt obudowy jest już skończony dorzucam najbardziej rozsądny, moim zdaniem schemat podłączenia płytki Auto-Manual. Trzeba wykonać kynarem crosy pomiędzy pinami gniazd J2 i J3 (jak na schemacie). Opcja Auto będzie nam jednak brała 100 mA na zasilanie przekaźników. W opcji Manual przełączanie odbywa się bez poboru prądu.
P.S. - podmieniłem schemat Protect module na bardziej czytelny.
Podrzucam również link do zastosowanego przełącznika obwodów LPF:
https://allegro.pl/oferta/przelacznik-ob...7899332505
Na fotkach poniżej obie strony płytki Protect, skrosowana płytka Auto-Manual i płytka Bypass z polutowanymi gniazdami SMA.