(16-10-2013 20:32)SP5FCS napisał(a): Każdy z nas kiedyś będzie stary obyśmy pozostali tak życzliwi i serdeczni jak ten Pan.
/.../
Problemem AVT jest ogromna ilość kitów trudna do ogarnięcia, słabe, niedofinansowane projekty oraz mała skala sprzedaży. Osobiście nie znam żadnego krajowego kitu na zachodnim poziomie /.../.
Ten starszy pan jest faktycznie kompetentny.
Co do działania firmy, to tak jest zawsze gdy firmę nastawioną na sprzedaż i zysk prowadzą nieświadomi rynku elektronicy i informatycy a nie profesjonalni menadżerowie.
Może zamiast 400 niechodliwych zestawów trzeba by zrobić 99 ale takich na błysk..
Może, może... Założę się o co chcecie, że ludzie w sklepie (za ladą) nie mieli żadnych szkoleń sprzedażowych - nigdy. Takie szkolenie kosztuje 3-5 tys od osoby, a że oni są "niemrawi" sklep traci 200 tys. rocznie... Pieniądze w Polsce są.. Jerzy kupił gówniany zestaw i wyrzucił kasę w błoto, a ręczę że dał by 2x tyle za zestaw dopracowany..
Ja teraz testuję prosty wzmacniacz AVT - 741 na układzie scalonym TDA1516B. Chcę zrobić sobie mały wzmacniacz stereo na 12V. Ale do rzeczy. Zestaw - prościzna ale otwory w radiatorze nie mają nawet zrobionej fazki, a zamiast nich ostre krawędzie które kaleczą palce. Nie ma odrobiny silikonu do posmarowania styku US z radiatorem, Sam radiator - pośpiesznie oberżnięty profil Alu. "wisi" na US i nie ma go jak zamontować do płytki, pomimo że dziurki w płytce są. Sama płytka zaprojektowana jest ledwie poprawnie. Można by zrobić opcje dla dławika, potencjometru. Niby to działa (bo co ma nie działać) ale tchnie jakąś tandetą.