Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSP do Twojego odbiornika :)
SP4EJT Online
Marcin

Liczba postów: 335
DSP do Twojego odbiornika :)
Siemanko.
Szukam kogoś kto chce mi dać 400zł za wyświetlacz i kawałek elektroniki.
Jest to filtr DSP dla kogoś komu brakuje tej funkcji w jego sprzęcie HM.
Ja to sobie podłączałem do FT-857D ale można to podłączyć do wszystkiego co tam macie.
Co jest na pokładzie ? ADC CS5340 (prawie 100dB dynamiki), procesor (400MHz), 5 calowy LCD z dotykiem pojemnościowym.
Cena to koszt części (no może na piwo mi zostanie Smile , sam wyświetlacz + przesyłka to prawie 200zł. poniżej link do niego:
https://elty.pl/pl/p/5-800x480-TFT-LCD-D...panel/1633
Przesyłka w cenie. Chcę się tego pozbyć bo ta płytka nie nadaje się do dalszego rozwoju mojego projektu.
Może to nie jest najwyższa półka ale daje radę, coś tam zawsze da się ukręcić z odbieranego sygnału. Załączam link do filmiku żebyście mogli sami ocenić czy to działa czy nie.
https://www.youtube.com/watch?v=Y6xLqYy2S6A
Funkcje jakie posiada to coś
- Redukcja szumu
- Automatyczny Notch
- Maualny Notch
- HPF i LPF
Grafika wskaźników wychyłowych wzięta z czegoś co miałem wcześniej bo nie chciało mi sie robić specjalnie do tego projektu więc jest skala S zamiast dB ale to szczegół (mam nadzieję).
Pisz na priv lub sp4ejt@gmail.com

EDIT:
Za jakiś czas zajmę się znowu tym tematem i mam nadzieje na opracowanie lepszego algorytmu odszumiania - mniej inwazyjnego - w sensie mniej zniekształcającego głos.
Wtedy oczywiście wgram go gratis. Serwis zapewniam tez gratis Smile w razie uszkodzenia - płacisz tylko za części lub je dostarczasz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2020 1:56 przez SP4EJT.)
08-12-2019 0:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SP4EJT Online
Marcin

Liczba postów: 335
RE: DSP do Twojego odbiornika :)
Nieaktualne.
Dziękuję za zainteresowanie Smile
10-12-2019 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości