HomeMade
Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Sprawy Ogólno-Organizacyjne (/forum-8.html)
+--- Dział: O Grupie HM (/forum-26.html)
+--- Wątek: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września (/thread-3536.html)

Strony: 1 2


RE: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września - SQ9RFC - 03-09-2019 13:13

OGROMNA PROŚBA !!!
Bardzo proszę do Burzenina zabrać jak najwięcej wszystkiego nad czym teraz i kiedyś pracowaliście w swoich warsztatach. Bez względu co się będzie działo chciałbym po śniadaniu w sobotę przed budynkiem stołówki widzieć WAS WSZYSTKICH z rączkami pełnymi płytek i kabelków. Miejsce sobie zorganizujemy. Dla noclegujących mam propozycję spotkań ciągłych i nieustających w okolicy radiostacji i anteny 3Z0TECH będzie można poeksperymentować HM.


RE: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września - SP9BSL - 07-09-2019 22:32

Dla mnie tegoroczny zjazd zakończył się w sobotę 7 września. Jak zwykle udany, dziękuję organizatorom za poniesiony trud i już czekam na przyszłoroczną imprezę!


RE: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września - SQ9RFC - 09-09-2019 0:20

Dziękuję kolegom za super spotkanie. Zwłaszcza za piątkowy wieczór przy antenie z prezentacją Hydry i modułowego Poliakowa. Prawda, że ocean telegraficznych dzwięków z homodyny ma swoją magię :-)


RE: Burzenin 2019 - uwaga 5-8 września - SP4LVC - 09-09-2019 8:25

Ja również się Cieszę, że mój pierwszy wyjazd do Burzenina doszedł do skutku i dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było poznać się osobiście. To jednak bezcenne doświadczenie kiedy człowiek może wreszcie osobiście uścisnąć rękę kolegom, z którymi przez radio rozmawia już od ładnych kilkunastu lat.