HomeMade

Pełna wersja: ABC KF-owca Słomczyński wydanie I
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Wink i gdyby ktoś miał to proszę i ja i kilku kolegów z QRZ.PL - forum.
Potrzebny jest opis prostego odbiorniczka na dwóch tranzystorach z tego właśnie wydania. Tongue
W późniejszych wydaniach "onen" Rx się "unowocześniał" Smile - ale nigdy nie dorównał pierwowzorowi.Confused
Jesli koledzy są posiadaczami tego wydania to bardzo o schemacik wraz z opisem prosimy.
Witam.
Czy jesteś pewny, że ten RX jest w I wydaniu?
Mam I i III lecz odbiornika KF na 2 tranzystorach tam nie ma - jest tylko przystawka- konwerter oraz RX na 80m na 4 tranzystorach + 1 wzmacniacz operacyjny.
Pozdrawiam.
Moja pamięć nie sięga tak daleko Confused
- postanowiłem szukać po zapoznaniu się z postem: http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=...emat=94848
możliwe, że znając złośliwość rzeczy martwych będzie w II wydaniu ! Big Grin
Na wszelki wypadek i dla potomnych dołączam skany:
[attachment=2277][attachment=2278][attachment=2279][attachment=2281][attachment=2280]
(07-01-2011 11:18)SQ6LJN napisał(a): [ -> ]Na wszelki wypadek i dla potomnych dołączam skany:

To niestety nie ten. Chodzi o wcześniejsze wydanie.

MAc
mrn
Toż to problem - jeśli skan pochodzi z I wydania - to które może być wcześniejsze Dodgy- chyba osobisty rękopis Pana Słomczyńskiego - ino że to nie wydanie !Smile
Ponieważ nie ma go w I i III, późniejsze mam tyż nie ma , to ino posiadacza II wydania prosić co by zerknoł.Tongue
Ale dla potomnych jak znalazł - z tym że wątpię co by uewierzyli że bez mikroprocesora i działa !Big Grin
[quote='SP7KH' pid='5872' dateline='1294396553']

Ponieważ nie ma go w I i III, późniejsze mam tyż nie ma , to ino posiadacza II wydania prosić co by zerknoł.Tongue

Chyba mam w klubie, może w weekend dopadnę

MAc
mrn
W drugim wydaniu ABC nie ma takiego odbiornika i o ile pamiętam w pierwszym też nie było. Może opis był gdzie indziej ?
Mam to wydanie - zrobiłem te superreakcję - pamiętam ją. Schodzę do piwnicy... to tylko 30 lat i 350 m2 do przeszukania Big Grin
Fakt - to może potrwać !Angel
Stron: 1 2
Przekierowanie