HomeMade

Pełna wersja: MAG-LOOP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
chyba najwieksza linkowania o antenach magnetycznych

http://www.alexloop.com/artigo15.html

a ta antena to chyba najfajniejsze rozwiązanie jakie widziałem ...


[attachment=2078]
Skazańcowi nie trzeba zakładać nawet kajdanek, zanim się zorientuje będzie już ugotowany...
(15-12-2010 20:07)SP2JQR napisał(a): [ -> ]Skazańcowi nie trzeba zakładać nawet kajdanek, zanim się zorientuje będzie już ugotowany...
Henryk taki fajny jak widac wynalazek...male a cieszy Smile)).
Powinno to byc uzywane do " przesluchan" tych co lubia sie zabawiac z dzieciakami......oooo.. i nastepny prosze Smile))).
wy sie nie znacie :-) to jest przeceiż stolik do podgrzewania zupy :-)

albo :-) najlepszy model stolika dla teściowej :-) Angel

a w temacie "gęstości energii" z takiej anteny

[attachment=2083]

zwróćcie uwage na foto że świetlówka nie jest trzymana za metalowe złącze, a za plastikowa oprawke i świeci MAX jasno :-)

:-) test przeprowadzony osobiście z mocą 100W
Z anteny EH świetlówka ( duża) świeciła z pół metra...
(16-12-2010 11:43)SP2JQR napisał(a): [ -> ]Z anteny EH świetlówka ( duża) świeciła z pół metra...

:-) chyba chciałes napisać "z urządzenia EH" ... bo z antena to ma chyba niewiele wspólnego... Wink


[attachment=2087]
oto wersja komercyjna militarna

a tutaj wersja dla tych co maja BARDZI GRUBE portfele
[attachment=2088]

[attachment=2089]
i jakby ktos chciał sobiepoliczyc conieco...

mam fajne arkusze XLS - próbowąłem tu zamieścic linki do ich wersji online ale nie działaja... .. moge podesłac na maila.

Kod:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Am6al906NEg2dEw0d0xjUzRlRkMwUzRGRU9MRWpme​Gc&hl=pl&authkey=CN6wq6ML


Kod:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Am6al906NEg2dEw0d0xjUzRlRkMwUzRGRU9MRWpme​Gc&hl=pl&authkey=CN6wq6ML#gid=0


może copy paste zadziała ja linki nie...[/quote]
(16-12-2010 21:47)SP3SWJ napisał(a): [ -> ][...]oto wersja komercyjna militarna[...]
No, kurczę! Że rynna albo karnisz jako antena - to OK... można nadawać...
ale żeby z bagażnika samochodowego?! Idea super! Big Grin Big Grin
i do tego składany - jak nieużywany....
(16-12-2010 22:46)SP3SWJ napisał(a): [ -> ]i do tego składany - jak nieużywany....

Jaro...
Wez sie w koncu za temat : antena na 1.8Mhz z energooszczednej swietlowki kompaktowej by OSRAM....albo innej firmySmile)) booo niewiem jak bedzie chodzila grzalka z pralki w koncu!!!.
Takie cos to bedzie naprawde stealth antenna ..czyli robimy niby pranie w zaciszu domowym+QSO....oooooo Smile))))nawet F117 tego niema w podstawowej wersjii,... moze ma ale to w wersjii full wypas F117T .

P.S. Poczytajcie sobie Harczenko...w koncu za to dostal Nobla!!!!.
Na temat EH i podobnych wynalazków, cokolwiek to znaczy napisałem już dawno w innym stowarzyszonym wątku.

Magnetyczna na bagażniku nawet mi się podoba, sam chciałem kiedyś taką zmajstrować na 14MHz.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie