HomeMade

Pełna wersja: Program o nas :) TVN Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie

jak ktoś ma ochotę to zapraszam

http://www.tvnwarszawa.pl/11949,program.html

Pozdrawiam Piotr SP5FCI
O Yesu .... ale fajna reklama FT1000MP!

Szkoda, że nie wspomniałeś o nas czyli krótkofalowcach którzy sami budują radia do pracy w eterze i nie koniecznie gorsze od fabrycznych.
Dopiero by się redaktorek zdziwił!
Jak zobaczyłem że podajesz w linku TVN, obawiałem się tego prowadzącego, bo widziałem na TVN Warszawa dwa jego programy, nie pasuje mi osobiście jego styl bycia, ale to po prostu moje upodobania innym może to się podobać Świat jest różny. Po obejrzeniu całości filmu, gratuluję Wam zagadaliście go jak trzeba. Fajny klubik, oby jak najwięcej młodzieży, oby jak najwięcej chęci do pracy z młodzieżą.
Witam

niech się wypowie Wojtek SQ5MGA tutaj obecny, chcieliśmy poopowiadać o tym właśnie, czyli że coś robimy sami i na tym pracujemy, Wojtek SQ5MGA przyniósł trochę sprzętu, ale się nie udało, bardziej to potraktowaliśmy o tym , żeby powiedzieć , że istnieje coś takiego jak krótkofalarstwo,

Pozdrawiam Piotr SP5FCI
Kiedy udzielałem wywiadu dla Polskiego Radia Program I z innej dziedziny, nie krótkofalarstwa, nawet nie było obiecanej autoryzacji, pocięli jak chcieli i puścili co chcieli, takie mam doświadczenia z mediami. Teraz jestem ostrożniejszy.
No niestety, te reportaże są po prostu za krótkie.
Przekierowanie