HomeMade

Pełna wersja: SR5A ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam kolegów za częste offtop-y, wybaczcie "mea culpa" , ale tak to już jest, przy okazji jednego wątku wychodzi inny to chyba jest naturalne, jak to w dyskusjach.

(28-08-2010 21:53)SQ9MDD napisał(a): [ -> ]Jeśli chodzi o przemienniki to jestem w kontakcie z Arturem SP5QWK i Zbyszkiem SP5IWV. SR5WM, którym się opiekuję stoi u mnie w pracy na dachu i też potrzebuje sterownika, natomiast SR5A już z tego miejsca nadawał jest teraz uszkodzony.

Ależ się nam offtop znowu robi Wink

Ryszardzie z ciekawości, co jest uszkodzone w SR5A ?
Z tego co mówił Artur będzie nowa cała część nadawcza czyli to co na rondzie stanie, zamiast tego co było... Antena do linka już jest kabel i duplekser 2m/70cm też trzeba tylko zarobić końcówki podpiąć wszystko i będzie działać.
Odgrzeję temat. W tej chwili na Rondo1 instalacja wygląda jak na rysunku poniżej. SR5A nadal nie działa gdyż jest problem z nadajnikiem, Zbyszek SP5IWV teraz nad nim pracuje.

[attachment=2801]
No to teraz już wiem, dlaczego nie ma w Warszawie czynnego przemiennika na 2m Smile Macie już nowe pozwolenie?

PS. Tego w Ursusie (SP5U) też nie udało mi się odtworzyć. Też nie działa?
Przekierowanie