HomeMade

Pełna wersja: Proszę o usunięcie mojego konta z tego dziadowskiego portalu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W związku z faktem że ten dziadowski portal wybiórczo ocenzurował moje posty proszę o usunięcie mojego konta i wszystkich postów. Zrobił bym to sam ale jak widać nie ma takiej opcji w panelu użytkownika.


Ludzie którzy cenzurują nie tylko przyznają się do porażki w dyskusji, indolencji intelektualnej, ale wybiórcze kasowanie postów to już zwykła podłość. Nie mieliście racji i tchórzliwie skasowaliście pewne partii moich wypowiedzi, co jest zwykłym nadużyciem.


Wracając do sprawy: dla mnie jesteście skończonymi szmatami. Mam tu na myśli fakt zorganizowanej akcji nieodpowiadania stacjom rosyjskim, w ten sposób skreśliliście się z grona Ludzi Dobrej Woli. Nie macie prawa nazywać się krótkofalowcami. Nawet w czasie Zimnej Wojny przestrzegano zasad Ham Spiritu który WY złamaliście. Karma do Was wróci, dostaniecie dokładnie to samo.

Dalsze Kółko Wzajemnej Adoracji prowadźcie we własnym gronie.
Mam parę zastrzeżeń do tego forum, ale
-O tym że rosjanie są ludźmi, przypomnimy sobie jak przestaną zabijać innych.
- Wśród "żołnierzy rosyjskich", którzy "walczą" na Ukrainie jest wielu rosyjskich krótkofalowców których zmobilizowano.
I to by było na tyle.
Taaa, nie skomentuję, ale zapamiętam
Forum nie jest dziadowskie a Putin to *uj i zło. W cz+ym problem ?
Kolega Gołojuch przesadza!!
Hej.
(02-02-2024 22:41)GREG napisał(a): [ -> ]Kolega Gołojuch przesadza!!
Poniżej z jego strony, choć raczej nie powinno się takich rzeczy reklamować. Ale każdy może mieć trochę kisielu w głowie. Niektórzy więcej.


[attachment=18693]

Drugiego zdjęcia nie zamieszczę, bo podpis wywołuje i mnie odruchy wymiotne. A jeszcze kolacji nie jadłem. Big Grin
"Kolega" ma bana więc nie odpowie. Proponuję zamknąć ten temat zgodnie z powiedzeniem "nie karmić (ruskiego) trola".
No nie wiem co powiedzieć.Twój post jest skrajnie emocjonalny i obraźliwy. Nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Ja osobiście uważam ruskich za najeźdźców Ukrainy i nigdy nie prowadzę z nimi żadnych łączności. Z twojego postu nie wynika..czy prowadzenie łaczności z ruskiem jest pożądane bo Ham Spirit , czy wręcz przeciwnie.Ham Spirit jest dla ludzi, a nie dla gwałcicieli i morderców, a także tych wspierających bandycki putinowswki proceder, czyli dla 99,99% ruskich.
To bądźmy konsekwentni, ta sama zasadę stosujemy do Niemców i Szwedów. A jak mamy unikać kontaktów z najeźdźcami innych krajów to nie zapominajmy o zbrodniach żydowskich w Palestynie.
Przekierowanie